Iveco Daily Minibus – mahutavuselt oma klassi parim

See uus mudel on suure disainiprojekti tippsaavutus, mis ei keskendu ainuüksi Euro VI heitenormide täitmisele, vaid mille tulemusel on loodud täiesti uus sõiduk, milles on ühendatud Daily tunnustatud kvaliteet ja reisijateveo turusegmendi ühe liidri kompetents. Uued meetodid ja juhtsüsteemid on viinud kogu tootmisprotsessi optimeerimiseni, millest tulenevalt on suurima muutuse läbi teinud Itaalias asuv Suzzara tehas, mis on täielikult keskendunud Minibusi tootmisele.

Daily Minibus väikebusside uus põlvkond pakub kõiki New Daily eeliseid, sealhulgas uut ülesehitust, pikemaid teljevahesid, uut sisemist ja välimist disaini ning uut juhiistet koos ergonoomilise armatuurlauaga. Minibusi väikebusside valikus on neli erinevat mudelit vastavalt linnasisesteks sõitudeks, turismireisideks, linnadevahelisteks sõitudeks ja koolitranspordiks.

Reisijate ja juhi sõidumugavuse tagamine on Iveco Busi jaoks esmatähtis. Juht saab olla kindel ohutussüsteemides nagu ESP (elektrooniline stabiilsuskontroll) ja LDWS (sõidureast väljakaldumise hoiatus, oluline ohutuslisa sõidurajast väljakaldumise ja juhi tukkuma jäämise vältimiseks) ja seda kõike koos konkurentsitu mugavuse ja juhitavusega.

Uue juhiistme madalam paigutus ja väiksem rool muudavad juhtimise tunduvalt kergemaks ja nauditavamaks. Uus modernsem sisemus on loodud pidades silmas reisijate mugavust ka pikkadel reisidel, täiendusi on tehtud konditsioneeri ja ventilatsioonisüsteemi puhul ning reisi muudab  palju sujuvamaks õhkvedrustuse süsteem.

Uuenduslikke arenguid võib näha tipptasemel 6,1 tonnise versiooni näol, millel pikem 4100 mm teljevahe ja mis mahutab lisaks bussijuhile ja reisijuhile 22 reisijat (oma klassi maksimaalse mahutavusega), lisaks on sel võrreldes varasemate versioonidega 30% rohkem pagasiruumi.

New Daily Minibus on saadaval alljärgnevates variantides: Tourys, Line, Citys ja Pop. New Daily Minibus Tourys sarnaneb Gran Turismo sõidukitesarjale nii oma mugavuse kui ka stiili poolest. Tänu laialdasele Iveco Bus sarjale kerkib rõhutatult esile selle sõiduki nn tooteperekonna tunnetus. Sel on täiesti uued põranda- ja laeelemendid, LED-tuled ja individuaalsed konditsioneeriavad igale sõitjale.

Daily Line on Minibus väikebusside seas kõige mitmekesisem, täiuslik linnasisesteks sõitudeks või koolitranspordi pakkumiseks. See on saadaval kolmes pikkuses teljevahega, erinevate istmepaigutustega, mahutab kuni 22 sõitjat ning on varustatav vastavalt soovile lisavarustusega (nt ratastooli kaldtee).

Daily Citys on eksklusiivselt loodud väikeste linnade ja äärelinnade teenindamiseks. Saadaval ka CNG-mootoriga variandis, keskmine uks kahe poolega ja tagumine uks ratastooli kaldteega.

New Daily Minibus Pop on mõeldud spetsiaalselt koolitranspordiks Itaalia turule. Saadaval nii diisel- kui CNG-mootoriga, mahutab maksimaalselt 45 põhikooliealist või 32 keskkooliealist õpilast.

Lae alla Iveco Daily busside kataloog

KUI SA EI LEIDNUD SOBIVAT LAHENDUST VÕI SOOVID MIDAGI TÄPSUSTADA!

Kuna sõidud ja soovid on erinevad ja kui Te ei leidnud meie kodulehelt endale sobivat lahendust või soovite veel midagi täpsustada, siis võtke meiega julgelt ühendust telefoni teel +372 677 9060 või kirjutades meile myyk@ivpluss.ee