Vormi ja funktsionaalsuse ühendus

Uue STRALISE kabiin, mis on loodud vähendama õhutakistust, lisab sõiduki selgelt eristatavale stiilile veelgi enam omapära.

Sõidukil on uus esivõre, optimeeritud kujundusega uus kaitseraud ning LED-päevasõidutulede ja ksenoonlampidega tuledeplokid.

STRALISE kabiini nähtavaimas osas, otse tuuleklaasi all on parajalt suur ruum, kuhu saate kleepida oma ettevõtte nime.

Uue STRALISE loomisel seati eesmärgiks saavutada suurepärane õhutakistustegur, mis on üks mõjukamaid energiasäästutegureid (kiirusel 85 km/h kulub 40% kütusest õhutakistuse ületamiseks). Õhutakistuse vähendamisega 3% oleme saavutanud kabiini madalama mürataseme ja märkimisväärse kütusesäästu pikkadel sõitudel.

Peamiselt maanteesõiduks kasutatavatele veokitele pakume lisaks spetsiaalset aerodünaamikakomplekti, mis koosneb reguleeritavast katusespoilerist ja tugevatest külgmistest õhusuunajatest, mis vähendavad veelgi kütusekulu.

KUI SA EI LEIDNUD SOBIVAT LAHENDUST VÕI SOOVID MIDAGI TÄPSUSTADA!

Kuna sõidud ja soovid on erinevad ja kui Te ei leidnud meie kodulehelt endale sobivat lahendust või soovite veel midagi täpsustada, siis võtke meiega julgelt ühendust telefoni teel +372 677 9060 või kirjutades meile myyk@ivpluss.ee.