Iveco hübriidbussid

UUED HÜBRIIDBUSSID

Iveco uued hübriidbussid on mõeldud eelkõige linnasisesteks sõitudeks. Seda on kinnitanud ka arvukad uuringud, millest viimane viidi läbi Austria ülikooli Graz ja Soome VVT Tehnilise keskuse poolt.

Iveco hübriidbusside veojõud pakub sujuvat ja ühtlast kiirendust, säästes samal ajal suurt hulka energiat aeglustamisel. Euro 6 bussidele pakub Tector 7 generaator sujuvust ja puhtust tänu Hi-SCR tehnoloogiale, mis tagab suurepärase keskkonnasäästlikkuse. Uus Tector 7 mootor on Iveco kõige kergem mootor, mida kasutatakse paljudel sõidukitel, nagu minibussid, Crossway Low Entry ning Urbanway ja Crealis hübriidid.

Vähem heitgaase, väiksem kütusekulu!

VAIKUS ON KULLAVÄÄRILINE

Uued Urbanway ja Crealis Full Hybrid bussid kasutavad peatudes ja sõitu alustades vaid elektrimootorit, mis tagab üllatavalt vaikse, puhta ning sujuva peatumise. Vaikse ning sujuva liikumise tagab just see, et bussil on sel hetkel generaator välja lülitatud ning enam ei ole vibratsiooni ja müra, mis tavaliste busside puhul kostub. See on suur samm edasi keskonnasäästliku ning reisijasõbraliku transpordi loomisel.

See “Arrive and Go” funktsioon aktiveerub automaatselt kui bussi kiirus langeb alla 20 km/h. Seda ka juhtudel kui buss tegelikult ei peatugi, vaid sõidab vaikse kiirusel edasi.

ROHKEM REISIJAID

Urbanway Full Hybrid busside olulised muudatused:

  • pikisuunas paigutatud kompaktne Tector mootor/generaator/elektrimootor;
  • 300 kg kergem buss kui eelmine generstaioon;
  • kaalu ülekanne tagant ette;
  • kasv reisijate arvus, 10 kuni 12 täiendavat reisijakohta Urbanway Full Hybris 12m ja 18m bussides.

KUNI 40% VÄIKSEM KÜTUSEKULU

Urbanway Full Hybrid bussid säästavad oluliselt kütust, kasutades pidurduste ja kiirenduste ajal elektrienergiat. Sõites bussidega linnas, kus liiklus on aeglane ja vajab pidevaid pidurdamisi ning kiirendamisi, säästavad uued hübriidbussid võrreldes tavabussidega kuni 40% kütust.

VÄHEM HEITGAASE

Väiksem kütusekulu ja kergem buss saastavad ka keskkonda tunduvalt vähem, saavutades märkimisväärelt madalama CO2 emissiooni reisija kohta:

  • 12m busside puhul 10% ja 18m busside puhul 12% väiksem emissioon reisija kohta;
  • samm lähemale sünikuvaba liikumise poole.

Lae alla Iveco hübriidbusside kataloog

KUI SA EI LEIDNUD SOBIVAT LAHENDUST VÕI SOOVID MIDAGI TÄPSUSTADA!

Kuna sõidud ja soovid on erinevad ja kui Te ei leidnud meie kodulehelt endale sobivat lahendust või soovite veel midagi täpsustada, siis võtke meiega julgelt ühendust telefoni teel +372 677 9060 või kirjutades meile myyk@ivpluss.ee