Uuenenud Daily lisavarustus

Uue Daily uuenenud lisavarustus on väga mitmekülgne ja pakub ülimalt kvaliteetseid materjale ja tootmisprotsesse, suuremat turvalisust sõidukijuhtidele ja teistele liiklejatele ning laialdasi kohandusi, et vastata igale vajadusele ning täiendada samal ajal sõiduki esteetilist väljanägemist.

Uue Daily kaubaruumi põranda saab keeratava luku abil hõlpsalt eemaldada. See jääb tänu kvaliteetsetele materjalidele kasutuse ajal siiski kindlalt paigale. Paneelid annavad kaubikule parima võimaliku kaitse, sest need on niiskuse, kemikaalide ja kriimustuste suhtes väga vastupidavad. Pakiruum, mis sisaldab mitmesuguseid lisatarvikuid, kohandub täielikult kõigi konfiguratsioonide ja teljevahedega. Uuel Dailyl on ka põhjalik kaitsesüsteem. See sisaldab nn kängururauda ja küljetorusid, mis suurendavad sõiduki ja jalakäijate aktiiv- ja passiivohutust õnnetusjuhtumi korral.

Julgelt stiilsed Iveco aerodünaamilised katusespoilerid on valmistatud uudsest materjalist ja neid on lihtne sõiduki katusele paigaldada. Need on reguleeritavad ja neid ei pea katusetulede vahetamisel eemaldama. Samuti pakuvad need suurepärast lahendust kütusekulu vähendamiseks kabiiniga šassiimudelitel, tegemata järeleandmisi stiilsuses ja aerodünaamilisuses.

KUI SA EI LEIDNUD SOBIVAT LAHENDUST VÕI SOOVID MIDAGI TÄPSUSTADA!

Kuna sõidud ja soovid on erinevad ja kui Te ei leidnud meie kodulehelt endale sobivat lahendust või soovite veel midagi täpsustada, siis võtke meiega julgelt ühendust telefoni teel +372 677 9060 või kirjutades meile myyk@ivpluss.ee.