Iveco Bus tõi Eestisse uue EURO VI sarja minibussidest reisibussideni

Pressiteade
28. aprill 2015

Iveco Bus ja maaletooja Iv Pluss esitlesid teisipäeval Tallinnas uut laia mudelivalikuga EURO VI bussisarja, milles on esindatud kõik tootja trumbid: innovaatilisus, jätkusuutlikkus, tehnoloogilised tippsaavutused, optimeeritud kasutuskulud ning kõrge lisaväärtus kliendile nii kvaliteedi, mugavuse, disaini kui ka tulususe näol.

Iveco maaletooja Eestis, Iv Pluss AS-i uue tegevjuhi Bruno Kubja sõnul laiendab Iveco Euro VI sarja tulek oluliselt siinse bussimüügituru sortimenti. „Iveco Euro VI mudelivalik paistab Eesti turul silma väga laia ja mitmekesise mudelivalikuga minibussidest suurte luksusbussideni. Oma vajadustele ja teenuseprofiilile sobiva mudeli peaks siit leidma iga ettevõtja. Iveco Busil on lai hooldusvõrgustik üle maailma ning omalt poolt oleme loonud kõik tingimused, et Iveco busside järelteenindus oleks igati tasemel ja esindatud kõikides Eesti suuremates linnades. Kavatseme senistele bussibrändidele pakkuda arvestatavat konkurentsi,“ ütles Kubja.

Värske Iveco Bus sari sõidab uute FTP Industriali poolt välja töötatud Euro VI mootoritega, mis võimaldavad lihtsalt ning tõhusalt vähendada CO2 emissiooni ja kütusekulu, säilitades samas kõrge jõudluse ja suure pöördemomendi. Osad mudelid on saadaval ka alternatiivseid kütuseid kasutavate mootoritega. Kogu tootesarja on edasi arendatud, võttes arvesse klientide vajadusi maksimaalse töövõime ja minimaalse kütusetarbimise suhtes. Lisaks mahutavad uue sarja sõidukid ka rohkem reisijaid.

Euro VI bussidesari oli Iveco esitlusel Tallinnas esindatud järgmiste mudelitega: Iveco Urbanway 12M, Iveco Crossway LE City 10,8M, Iveco Crossway Pro 12M, MagelysPro 12M ja New Daily Minibus. Tellida on võimalik kõiki uusi mudeleid. Esimesed kolm uut Iveco Crossway bussi on pilootprojektina sõitnud Viljandis ja Pärnus. Järgmisena on liinidele oodata Iveco Daily väikebusse, mis asuvad 1. juulist teenindama Rapla maakonnaliine.

Iv Plussil on üle-eestiline müügi- ja teeninduskeskuste võrk, omades esindusi Tallinnas, Tartus, Pärnus, Kuressaares ja Jõhvis. Need on kohad, kus kogenud oma ala spetsialistid oskavad nõu anda nii praegustele kui tulevastele tarbesõidukite omanikele. Teid ootab täisvarustuses diagnostika- ja remondikompleks koos värvilabori ning suure autopesulaga,

1992. aastast aktiivselt tegutsenud Iv Pluss on Iveco ja Irisbus kaubamärkide ametlik maaletooja Eestis ning tegeleb nii sõidukite müügi, finantseerimise kui ka hoolduse ja järelteenindusega. Tellida on võimalik kõiki mudeleid Iveco tootevalikust: alates väiksematest ja kergematest Iveco Dailyst ning Iveco Eurocargost, raskeveokitest Iveco Stralisest ja Iveco Trakkerist ning kaitse- ja päästetööde eritehnikast (Magirus ja Astra) kuni väike-, linnaliini- ja reisibussideni.

Bruno Kubja
Iv Pluss AS
Tegevjuht
Tel: 511 0927
bruno@ivpluss.ee
www.ivpluss.ee

Iveco Czech Republic, a. s.
Pressikeskus
Tel: +420 739 586 136
katarina.kutlikova@cnhind.com