Uus ja funktsionaalne disain

Uues Dailys avaldub esimest korda nn. Iveco peretunne. Sõiduki kujundus on läbi teinud täieliku uuenduskuuri ning taaskord on Dailyl võimalik silma paista oma tugeva isikupära, erilaadse stiili ja detailidele suunatud tähelepanuga.
Esiosa on kokku pandud erinevatest moodulitest: mustade piilaritega raamitud esiklaasi pind ulatub märkamatult küljeakendeni ning ühineb esitulede ja iluvõre loodud tervikuga küljepeeglite kõrgusel. Kapott eendub kahe mooduli vahel ning selle lai kuju ja mõõtmed hõlbustavad ligipääsu mootoriruumile. Allpool sirutavad põrkerauad end tugevate rattakoobasteni ja aitavad oma horisontaalse kujuga sõidukil teel püsida.
Uue Daily kujundus on sama keeruline nagu mis tahes autol, kuid selles avaldub tema selge eripära, sest sõiduki kuju on tihedalt seotud selle funktsiooniga. Esituled on kõrgemal ja sissepoole tõmmatud asendis, et vältida väikestel kokkupõrgetel tekkivaid kahjustusi. Energia ja teelpüsivuse rõhutamiseks langeb esitulede ja eesmise iluvõre vaheline pidev joon allapoole. Kõiki külgi ümbritsevad vööndid kaitsevad keret ja eraldavad mehaaniliste detailidega alumise osa kenasti ülemisest osast, mis on mõeldud kabiinile ja kaubaruumile. Suurem klaaspind muudab sõiduki sisemuse valgusküllasemaks ja suurendab vertikaalset nähtavust ning uus stiil parandab sõiduki aerodünaamilisust. Kaunim kui kunagi varem, kas mitte pole nii?

KUI SA EI LEIDNUD SOBIVAT LAHENDUST VÕI SOOVID MIDAGI TÄPSUSTADA!

Kuna sõidud ja soovid on erinevad ja kui Te ei leidnud meie kodulehelt endale sobivat lahendust või soovite veel midagi täpsustada, siis võtke meiega julgelt ühendust telefoni teel +372 677 9060 või kirjutades meile myyk@ivpluss.ee.