IVECO ASTRA

Iveco Astra – üle 65 aasta kogemust ehitusmasinate valdkonnas.

Iveco Astra tootevalikusse kuuluvad vastupidavad ja liigendatud raskeveokite kallurid ning spetsiaalsed sõidukid, et töö karjäärides ja kaevandustes sujuks ilma tõrgeteta. Iga sõiduk kohandatakse vastavalt kliendi vajadustele. Ettevõte tegeleb pidevalt teadustöö ning tehnoloogia arendamisega, et vähendada hetkoguste taset.

HD9

Kahe-, kolme- või neljateljelised raskeveokid, mis on ehitatud raskete off-road tööde jaoks. Sõidukil on kõrgtehnoloogiline Cursor mootor, vastupidav ning tugev kere ja parim juhi ergonoomika.

HHD9

Siia mudelivalikusse kuuluvad kolme- ja neljateljelised veokid, omades Cursor 13 mootorit ning jõudes kanda täismassi üle 50 tonni 6×6 mudelil ja üle 63 tunni 8×6 mudelil. Antud sõidukid on ehitatud spetsiaalselt eriti raskete tööde jaoks, nagu kaevandus ja naftatööstus.

ADT

See mudel võimaldab töötada äärmiselt rasketes tingimustes, nagu porine ja ebatasane maastik. Sõiduk on varustatud Cursor vastupidava mootoriga ning masinat on võimalik ehitada vastavalt kliendi vajadustele: raskesti ligipääsetavate pindadel sõitmiseks, šassii versioonid tankidele,  saematerjalide või betooni veoks.

RD

Väga tugev ja lihtne 4×2 sõiduk, vedades 28-50 tonnist lasti. Antud sõiduk on mõeldud näiteks karjäärides sõitmiseks, kui veetakse erinevaid lõhkekehasid või muid suuri ehitusosasid (teed, tammid). RD mudel tagab pikad hooldusintervallid, andes samal ajal maksimaalse tootlikkuse ning madalad tegevuskulud.

KUI SA EI LEIDNUD SOBIVAT LAHENDUST VÕI SOOVID MIDAGI TÄPSUSTADA!

Kuna sõidud ja soovid on erinevad ja kui Te ei leidnud meie kodulehelt endale sobivat lahendust või soovite veel midagi täpsustada, siis võtke meiega julgelt ühendust telefoni teel +372 677 9060 või kirjutades meile myyk@ivpluss.ee