Sisekujunduses avaldub uus sõidumugavuse kontseptsioon

Kabiini sisemus on täiesti ümber kujundatud, mis muudab selle juhile ja kaassõitjatele veelgi meeldivamaks keskkonnaks. Parandatud on nähtavust, ergonoomilisust ja heliisolatsiooni. Uus armatuurlaud, mis on parema ergonoomilisuse huvides saanud täiesti uue ilme, ning täiustatud istmed ja rool võimaldavad juhil osa saada luksusautole omasest juhiasendist ja kogemusest. Kõigi juhtseadiste ja hoiutaskute kavandamisel lähtuti eelkõige sellest, et neile oleks juhiistmelt võimalik hõlpsalt ligi pääseda. Nii näiteks on sõidukil viis kinnist hoiulaegast, kolm topsihoidikut ning spetsiaalsed hoiulaekad igapäevastele asjadele, nt mobiiltelefonidele ja tahvelarvutitele.
Nutikas ruumihaldus, heli neelavatest materjalidest loodud heliisolatsioon ja kliimaseadme tõhusam juhtimine muudavad elu sõitjateruumis väga mugavaks igasuguse koorma ja kasutusotstarbe korral.
Mugavust lisab veelgi lai valik teabe- ja telemaatikasüsteeme, mis parandavad sõitjateruumi üldkvaliteeti. Eelkõige võimaldab IVECONNECTi platvorm hallata teabe- ja meelelahutussüsteemi, mis hõlmab raadiot, MP3-mängijat, Bluetoothi, tahavaatekaamerat ja satelliitnavigatsiooni – neist igaüks aktiveeritakse armatuurlauale paigaldatud puuteekraani abil.

KUI SA EI LEIDNUD SOBIVAT LAHENDUST VÕI SOOVID MIDAGI TÄPSUSTADA!

Kuna sõidud ja soovid on erinevad ja kui Te ei leidnud meie kodulehelt endale sobivat lahendust või soovite veel midagi täpsustada, siis võtke meiega julgelt ühendust telefoni teel +372 677 9060 või kirjutades meile myyk@ivpluss.ee.