Hinda oma autopargi tõhusust ja paranda säästlikkust

Tõhusust aitavad saavutada lihtsalt kasutatavad täiustatud juhtseadmed. Selleks loodigi IVECONNECT, mis on eksklusiivne süsteem infotehnoloogiliste rakenduste, navigatsioonisüsteemi, juhiabisüsteemide ja sõidukipargi haldamise teenuste lihtsaks ja ühiseks juhtimiseks.

IVECONNECT on ühendatud armatuurlaua sisse ehitatud seitsmetollise puuteekraaniga ja sel on:

– roolile paigutatud juhtnuppudega Bluetooth-ühenduvus;
– raadio ja CD-mängijaga helisüsteem;
– iPodi/iPhone’i ja MP3-failidega ühilduv USB-pesa;
– AUX-/videopesa;
– satelliitnavigatsioonisüsteem;
– JUHI TÄHELEPANU ABISÜSTEEMI, SÕIDUSTIILI HINDAMISE SÜSTEEMI ja täiustatud sõidukipargi haldamise süsteemidega liides.

IVECONNECT pakub ligipääsu kahele funktsioonile, millest üks on mõeldud juhtidele ja teine sõidukipargi haldajatele. Nendeks on IVECONNECT DRIVE ja IVECONNECT FLEET.

IVECONNECT DRIVE SISALDAB JÄRGMIST:

veokitele mõeldud navigeerimisfunktsioonidega satelliitnavigatsioonisüsteem: süsteem arvutab automaatselt (juhi sisestatud) sõiduki massi ja mõõtmete alusel optimaalse marsruudi. IVECONNECT DRIVE hõlmab järgmisi funktsioone:

• IVECO müügivõrgu otsingufunktsioon,
• kiirusepiirangute teavitused,
• liiklusteave;

SÕIDUSTIILI HINDAMISE süsteem, mis täidab justkui pidevalt kaasas oleva sõiduõpetaja ülesandeid,

JUHI TÄHELEPANU ABISÜSTEEM, mis kaitseb juhti väsimuse ja unisusega seotud ohtude eest.

IVECONNECT FLEET SISALDAB JÄRGMIST:IVECONNECTIGA varustatud sõidukid pakuvad ka erifunktsioone professionaalidele ja sõidukiparkidele, näiteks ööpäevaringse abi (ANS24) teenust, mis on kättesaadav ühe nupuvajutusega.
IVECO KLIENDITEENINDUSKESKUSELE saadetakse automaatselt sõiduki andmed, asukoht GPS-i alusel ja ECU veakoodid. Tänu sellele on võimalik igal ajal pakkuda kiiret ja tõhusat abi.
ANS24 funktsiooni kasutamiseks ei ole vaja sõlmida sõidukipargi haldamise lepingut – vajalik on vaid telemaatikaseadme olemasolu.

Sõidukipargi haldamise teenuseid, mida IVECO pakub koos valdkonna üleilmse liidri QUALCOMM®-iga, saab kasutada kõigi sõiduki versioonide puhul. Pakutavate võimaluste ärakasutamiseks peate sõlmima erilepingu, mis tagab ligipääsu Fleet Visor TM-i portaalile ja seeläbi täpsetele raportianalüüsidele.

IVECONNECT FLEETIGA saate hallata:

• iga juhi sõidu-/puhkeaegu;
• teadete saatmist keskuse ja juhi vahel;
• tellimusi ja saadetisi;
• tahhograafi andmete automaatset allalaadimist;
• spetsiaalselt kohandatud raporteid;
• JUHI TÄHELEPANU ABISÜSTEEMI raporteid;
• SÕIDUSTIILI HINDAMISE SÜSTEEMI raporteid.

Lisaks jälgib see keerukate jälgimisfunktsioonide ja geopiirjoonte abil pidevalt sõiduki asukohta.

Teenindusteadete saatmiseks kasutatakse tellimuste haldamise funktsiooni. See näitab juhi sihtkohta ja jälgib saadetise liikumisteed, mille kohta kuvatakse kogu teave pardaekraanile. Kui kasutate IVECONNECT FLEETI süsteemi, saab kõik need andmed integreerida teie ettevõtte logistikasüsteemi.

Keskus saab jälgida sõiduaegu, kütusekulu, asukohta GPS-i järgi ja eeldatavaid saabumisaegu – seda kõike reaalajas. Süsteem võimaldab ka tahhograafi ja juhikaardi andmete allalaadimise, käitlemise ja salvestamisega seotud seaduslike nõuete automaatset haldamist.

Detailseid ja lihtsalt kasutatavaid raporteid saate kohandada täpselt oma vajadustega. Juhi sooritusvõime pidev jälgimine SÕIDUSTIILI HINDAMISE SÜSTEEMI abil annab teile konkurentsieelise tekitamiseks veel ühe võimaluse.

Sõidukipargi juhid saavad hinnata eraldi iga juhi sõidustiili, valida välja need, kes vajavad lisakoolitust, ja luua mõõdetavatel näitajatel põhinevad lisaboonuste süsteemid.
Keskpäraste ja parimate juhtide keskmise kütusekulu vahe vähendamine tähendab märkimisväärset säästu kütusele tehtavatelt kulutustelt.

KUI SA EI LEIDNUD SOBIVAT LAHENDUST VÕI SOOVID MIDAGI TÄPSUSTADA!

Kuna sõidud ja soovid on erinevad ja kui Te ei leidnud meie kodulehelt endale sobivat lahendust või soovite veel midagi täpsustada, siis võtke meiega julgelt ühendust telefoni teel +372 677 9060 või kirjutades meile myyk@ivpluss.ee.