Iveco eDaily

eDAILY pakub sama kaubamahtu, kandevõimet, paindlikkust ja ümberkujundatavust kui diiselversioonidel.

Iveco märk on eDaily jaoks ümber kujundatud E-tähega, et jäljendada pistiku välimust. Iveco sõnul on see kergem ja paindlikum – eeldame, et need peavad silmas disaini, mitte tegelikku märki.

Saastevaba Iveco eDaily on saadaval kuni 7,2-tonnise täismassiga, mis võimaldab 4,6-tonnist kandevõimet ja 3,5-tonnist pukseerimisvõimet. Teil võib olla ka 3,5-tonnine, 4,25-tonnine või 5,2-tonnine elektrikaubik.

Paneelkaubikute koormamaht on kuni 20m3 ning valikus on nii meeskonnakabiini, šassii kaubiku ja väikebussi kerevariante kui ka ühe- ja kaherattalisi versioone. Iveco lubaduste kohaselt on praegu turul olevatest suurtest elektrikaubikutest kõige täielikum valik, Iveco eDailyl on kõik kõrguse ja teljevahe valikud.

Selle mitmekülgsust ja paindlikkust rõhutades on 50C ja 72C versioonidel ka alternatiivsed tagasilla ülekandearvud – midagi, mida ükski teine tootja ei paku. Valikuline on ka Iveco uus Air-Pro pneumaatiline vedrustus.

Valida on kolme erineva aku suuruse valiku vahel, millest igaüks kasutab 37 kWh moodulit, millel on väidetavalt oma klassi parim kasutatav energia. See tähendab, et 37 kWh akust on kasutuskõlblikud 35 kWh.

See tähendab, et saate oma Ivecosse iga päev üks kuni kolm akut, olenevalt kaubiku suurusest. Tavalistel 3,5-tonnistel kaubikutel on üks või kaks akut. See annab teile kas 37 kWh või 74 kWh. 4,25-tonnise Iveco eDaily tõstmine annab teile võimaluse lisada kolmas aku. 4,25-tonnisel kaubikul võivad seega olla 37kWh, 74kWh või 111kWh akud.

Kui vajate veelgi suuremat ja võimekamat eDailyt, on saadaval ka 5,2- ja 7,2-tonnised variandid. Nendel mudelitel on ainult kaks või kolm akumoodulit.

Iveco eDaily akudele kehtib 8-aastane ja 250 000 km läbisõidu garantii. eDaily akud on liitium-nikkel-koobalt-mangaan. Väidetavalt on neil suurem energiatihedus ja nad taluvad paremini sügavamat heidet. See on toonud kaasa 37 kWh aku 95% kasutatava võimsuse.

Valige oma eDAILY kaubiku, kabiini, meeskonnakabiini, šassii kapoti, kärbitud ja inimestega teisaldatava versiooni vahel, millel on üksikrattad 3,5 t, 3,8 t, 4,25 t ja paarisrattad 4,25 t, 5,2 t, 6 t, 7,2 t GVW .

eDaily VAN

eDaily CAB

eDaily CREW CAB

REGISTREERU PROOVISÕIDULE:

    Nõustun privaatsustingimustega

    KUI SA EI LEIDNUD SOBIVAT LAHENDUST VÕI SOOVID MIDAGI TÄPSUSTADA!

    Kuna sõidud ja soovid on erinevad ja kui Te ei leidnud meie kodulehelt endale sobivat lahendust või soovite veel midagi täpsustada, siis võtke meiega julgelt ühendust telefoni teel +372 677 9060 või kirjutades meile myyk@ivpluss.ee.