Oma klassi kõige rikkalikum valik

Uus Daily, mis püüab järjekindlalt pakkuda mitmesuguste kasutusotstarvete jaoks sobivaid lahendusi, on tõestus hästi liigendatud ja mitmekesisest valikust. Kliendi käsutuses on üle 8000 raamauto, mootori ja mehaaniliste detailide kombinatsiooni: 

6 täismassi vahemikus 3,3–7 tonni;
– kasulik kandevõime (sh juht) kuni 4700 kg ja haagise suurim mass kuni 3500 kg;
3 teljevahet, 5 pikkust ja 3 sisekõrgust kaubikute puhul;
6 teljevahet ja kere pikkus vahemikus 3–6,2 m tavasõidukite (nt kabiiniga raamauto, pikendatud kabiiniga raamauto) puhul;
9 kaubaruumi mahtu vahemikus 7,3–19,6 m3;
9 mootorit võimsusega 106–205 hj, rekordiliste pöördemomentidega kuni 470 Nm;
– pöördering 11,9 m;
– kaubaruumi üldpikkus üle 5,1 m;
15 hoiulaegast sõitjateruumis, neist 5 kinnist;
– üle 40 tehase lisavarustuse variandi.

Uue Daily mudelivalikusse kuuluvad kaubikud, osaliselt klaasitud kaubikud, kabiiniga šassiid, pikendatud kabiiniga šassiid, kapotiga šassiid ja väikebussid.

Muudetavate sektsioonidega šassii teeb uuest Dailyst pealisehituse valmistajatele ideaalse aluse, mis on vastupidav ja pakub maksimaalset tuge raskete koormate puhul. Lisaks tagab see konstruktsiooni pika kasutusea ja muudab kõik pealisehituse paigaldustööd palju lihtsamaks. Kõik need eelised on osa Daily pakutavatest väärtustest, mis on Iveco klientidele olulised, sest nendega kaasneb töökindlus ja pikaajalised säästud ning suur jääkväärtus.

Ent see pole veel kõik. Tänu oma konstruktsioonile sobib uus Daily hästi surumaagaasi (CNG) silindrite paigaldamiseks Natural Poweri versiooni jõuallikana ning aku paigaldamiseks elektri- või hübriidmudelitele, vähendamata seejuures kaubaruumi mahtu.

KUI SA EI LEIDNUD SOBIVAT LAHENDUST VÕI SOOVID MIDAGI TÄPSUSTADA!

Kuna sõidud ja soovid on erinevad ja kui Te ei leidnud meie kodulehelt endale sobivat lahendust või soovite veel midagi täpsustada, siis võtke meiega julgelt ühendust telefoni teel +372 677 9060 või kirjutades meile myyk@ivpluss.ee.