Uus Daily pakub kõigi aegade parimat kütusekulu

Uue Daily puhul on kasutatud tehnoloogiat, mille eesmärk on säästa kütust: kütusekulu väheneb olenevalt mudeli versioonist keskmiselt 5,5% ning ulatub EcoPack linnasõidu lisavarustuse puhul kuni 14% kütuse säästmiseni.
Samuti täiustati aerodünaamikat (eriti kaubiku mudelitel) ja vähendati õhutakistustegurit (Cx) 6%: 0,335-lt 0,316-le.

Uus EcoSwitchi funktsioon võimaldab armatuurlaual paikneva lihtsa nupu abil mootorit konfigureerida, tagades vähendatud maksimaalse pöördemomendi kättesaadavuse (eriti sobilik väiksema koormuse korral) ja piirates sõiduki tippkiirust 5 km/h võrra.

Nutikas generaator on generaatori töörežiim, mis võimaldab sõidukist vabaneva kineetilise energia taas kasutusele võtta ja lülitab akulaadimisel välja võimsuse neeldumise.

EcoMac on automaatse kliimaseadme juhtseadis, mis kohandab kompressori tööd kabiini tegeliku jahutusvajaduse põhjal, võttes samal ajal arvesse tajutud samaväärset temperatuuri. Kütusekulu optimeerivate meetmete loetelu lõpetavad lahendused, mille eesmärk on vähendada hõõrdumist, nt väiksema tangentsiaalse koormusega kolvirõngaste tihendid, väiksema viskoossusega mootoriõli ja väikese veeretakistusega rehvid.

Kaubiku konfiguratsiooni korral pakub uus 7-tonnine Daily üle 4-tonnist kasulikku kandevõimet ja peaaegu 20 m3 kasulikku kaubaruumimahtu. Uus ülesehitus vähendas täismassi – sõiduk on kuni 40 kg eelmisest mudelist kergem. Veel ühe eelise annab tagumine õhkvedrustus (võimalik valida kõigile versioonidele). Kabiiniga šassiimudelite laadimisplatvormi ülemine tasand on täiesti sile ja takistusteta, mis tagab pealisehituse maksimaalse lihtsuse ja paindlikkuse.

Lisaks võimaldavad mõlema versiooni puhul täiustatud aerodünaamika ja sõidukis rakendatud tehnoloogilised lahendused (alates EcoSwitchist kuni nutika generaatorini välja) kütusesäästu kuni 5,5%. Tänu sellele vähenevad sõiduki jooksvad kogukulud märgatavalt.

KUI SA EI LEIDNUD SOBIVAT LAHENDUST VÕI SOOVID MIDAGI TÄPSUSTADA!

Kuna sõidud ja soovid on erinevad ja kui Te ei leidnud meie kodulehelt endale sobivat lahendust või soovite veel midagi täpsustada, siis võtke meiega julgelt ühendust telefoni teel +372 677 9060 või kirjutades meile myyk@ivpluss.ee.