Iveco Daily Blue Power

Arenda oma ettevõtet piiranguteta.

Uus Daily Blue Power mudelivalik pakub efektiivset ja ajastukohast lahendust nii inimeste kui kaubaveoks. Blue power mudelid hõlmavad kaasaegset tehnikat, heitgaasinorme, jõudlust ja suurepärast sobivust täitmaks Sinu nõudmisi transpordi valdkonnas. Vali uute Daily Euro 6 RDE 2020 Ready mudelitest, esimene kergveoki seeria mis vastab RDE nõuetele. Valikus on lisaks uus Daily Hi-Matic, varustatud gaasimootoriga, klassi parima 8-käigulise automaatkastiga ja Daily Electric, emissioonideta sõiduk.

Kolm seeriat,  kolm keskkonnasõbralikku sõidukit mis on valmis 2020 aasta keskkonnanormidele aga kohandatud just Sinule!

  • Daily Electric on 100% nullemissiooniga sõiduk
  • Daily Euro 6 RDE 2020 Ready on esimene LCV, mis on valmis vastama 2020. aastal kehtima hakkavatele reaalsel sõidul tekkivate heitmenäitajate määrustele
  • Daily Hi-Matic Natural Power on esimene loodusliku surugaasiga sõitev 8-käigulise automaatkäigukastiga sõiduk LCV tööstuses

Mainekas auhind näitab IVECO pühendumist tehnoloogiale ja fookust jätkusuutlikule transpordile: esimese tootjana tarbesõidukite maailmas, tunnustades maagaasi potentsiaali, on IVECO välja töötanud terve seeria maagaasiga sõitvaid kaubikuid, veokeid ja busse.

IVECO uude kergsegmenti kuuluvate kaubikute ja šassiide tooteseeria läbis võitmiseks tugeva võistluse vaid kolm aastat pärast seda, kui Daily võitis tiitli 2015. aastal. See mainekas auhind on tunnustus  tootemärgile, mis on keskendunud jätkusuutlikkust parandava tehnoloogia kasutamisele, kusjuures kohtunikud nõustusid, et Daily Blue “paneb kokku põhilised ja elujõulised lahendused LCV keskkonnamõju vähendamiseks linna- ja linnalähedases kasutuses.” Nad tõstsid esile asjaolu, et selle tooteseeriaga “on IVECO-l jätkusuutlikud sõidukid, mida turg nõuab” ning et seeria “elektri-, maagaasi- ja SCR-tehnoloogiad on kõik IVECO väljatöötatud ning end tõestanud.” Kohtunikele avaldas kõige suuremat muljet IVECO uue tooteseeria tehniline innovatsioon ning “uue reaalsel sõidul tekkivate heitmenäitajatega diiselmootori tutvustamine nüüd – kolm aastat enne EL-i RDE määrust, mis on kaubikute jaoks kohustuslik – kõikidest konkurentidest tunduvalt varem” ning Daily Hi-Matic Natural Power absoluutne sõiduelamus.

Jarlath Sweeney, Aasta Rahvusvahelise Kaubiku konkursi esimees, võttis kohtunike hääletuse kokku nii: “Õnnitleme IVECO-t muljetavaldavate arendustöö saavutuste eest Daily Blue Power juures. IVECO on alati olnud LCV segmendis jätkusuutlikkuse osas esirinnas. Uus Daily Blue Power tooteseeria kinnitab seda positsiooni.”

 Pierre Lahutte, IVECO tootemargi president, kommenteeris auhinna kättesaamisel: “Oma 40. aastapäeval on Daily kolmandat korda hääletatud “Aasta Rahvusvaheliseks Kaubikuks”. Lisaks heakskiidetud ja edukale tootele tunnustatakse selle auhinnaga IVECO tohutuid pingutusi aidata otsustavalt kaasa puhta õhu tagamisele ja CO2 heitmetaseme vähendamisele meie linnades. Daily Blue Power on elektri-, maagaasi ja kõige kaasaegsemate diiselversioonidena esimene ja ainus sõiduk, mis pakub kolme valikut, mida näevad ette üha enam linnakeskustele juurdepääsu mõjutavad eeskirjad. See kindlustab meie klientide investeeringud ning annab neile konkurentsieelise, mida nad oma jätkusuutliku äritegevuse arendamiseks vajavad.”

Daily Blue Power tooteseeria on 2017. aasta oktoobris rahvusvahelisele turule jõudnult turul ainulaadne, pakkudes klientidele valikuvabadust kolme erineva tehnoloogia vahel, et sobitada oma missiooni ja äritegevuse erivajadusi.

Daily Electric: null-heitmetasemega sõiduk, mis on mõeldud kasutamiseks rangeimate liikluspiirangutega linnades, pakkudes pikemat 200 km läbisõitu tegelikes linnatingimustes ning kõikide ilmaolude jaoks optimeeritud aku suutlikkust. Selle kiiret 2-tunnist laadimisnäitajat täiendab Eco-Power sõidurežiim ja regeneratiivne pidurdus, mis suurendavad tõhusust veelgi.

Daily Euro 6 RDE 2020 Ready: kõige täiustatum diiselmootoriga LCV turul ning esimene, millel testitakse ja kontrollitakse reaalsel sõidul tekkivaid heitmenäitajaid (RDE). See mudel vastab 2020. aasta väljakutset esitavatele keskkonnahoiu eesmärkidele lahendusega, mille on sõltumatult kinnitanud Hollandi Rakendusalaste Teadusuuringute Organisatsioon (TNO) ning mida on võimalik juba täna osta.

Jõu annab õige suurusega mootor, IVECO 2,3-liitrine F1A, mis 2016. aastal täielikult umber kujundati ning mille töömaht on teiste tootjate pakutavast suurem, tagades suurema vastupidavuse ja loomulikult madala NOx heitmetaseme reaalsel sõidul. Daily Euro 6 RDE 2020 Ready on ka väga kütusesäästlik: varasema versiooniga võrreldes tarbib see tänu käivitus- ja seiskamissüsteemile ja Michelin Agilis + ökorehvidele kuni 7% vähem kütust.

Daily Hi-Matic Natural Power: tööstusharu esimene loodusliku surugaasiga töötav LCV oma klassi eksklusiivse 8-käigulise automaatkäigukastiga, mis tagab absoluutse sõiduelamuse. Seda väga vaikset linnasõidukit iseloomustavad vastupidavus, jõudlus ja töökindlus, mille poolest Daily on kõige paremini tuntud, ning parem mugavus ja 2,5%-line kütusekokkuhoid manuaalkäigukastiga võrreldes ning väiksem heitmetase ja oma klassi parimad sõiduomadused.

Selle 3-liitrise F1C mootori võimsus on 136 hj ning 350 Nm pöördemoment on oma klassi parim, tekitades 76% vähem kübemeheitmeid (PM) ja 12% vähem NOx heitmeid kui selle Euro VI 3.0-liitrine diiselmootoriga ekvivalent. Reaalsetes linnasõidu tingimustes on CO2 heitmetase tavaliselt 3% madalam kui diislil – kuid see tõuseb tänu täiustatud Hi-Matic ülekandele 5% võrra. Biometaani kasutamisel on CO2 heitmetase 95%-lise vähenemisega nullilähedane.

Teie partner säästva transpordi edendamisel

IVECO tootestrateegia on pakkuda klientidele sõidukeid, mis võimaldavad neil olla jätkusuutlikumad nii keskkonna kui ja põhitegevuse suhtes.

Ettevõte oli tarbesõidukite maailmas esimene tootja, mis tundis ära maagaasi potentsiaali – ettenägelikkus, mille põhjal IVECO arendab välja terve tooteseeria maagaasil töötavaid kaubikuid, veokeid ja busse. IVECO on endiselt ainus tootja, mis pakub täielikku maagaasil sõitvate mudelite valikut, kusjuures tänaseks on müüdud enam kui 22 000 IVECO gaasiküttel töötavat sõidukit.

Selle aasta alguses nimetas Rahvusvaheline Maagaasiga Töötavate Sõidukite Assotsiatsioon IVECO NGV tööstusharu ülemaailmseks meistriks 2017 – tunnustuseks pühendumise eest maagaasi sektorile ja pingutuste eest CNG ja LNG turgude arendamisel. IVECO oli ainus veokitootja, mis seati üles iga-aastase 6. Euroopa gaasiauhinna 2017 saamiseks, kus tootemärk nimetati ära „Aasta projekti“ kategoorias oma nägemuse eest jätkusuutlikus raskeveoki transpordis, mis viis esimeste maagaasiga töötavate pikamaaveokite väljatöötamisele.

IVECO on võitnud ka kaks kolmest „2017. aasta jätkusuutliku veoki“ auhinnast, kus Eurocargo CNG oli võidukas jaotusautode kategoorias ja Daily Electric kaubikute kategoorias. Teist aastat järjest on Daily oma uue Daily Hi-Matic Natural Power mudeliga võitnud „2018. aasta jätkusuutliku veoki“ auhinna kaubikute kategoorias tänu „parema jätkusuutlikkuse püüdele, pidevatele uuendustele ja täiendustele nii väikeses kui suures ulatuses.“

Lisateavet IVECO kohta: www.iveco.com
Lisateavet CNH Industriali kohta: www.cnhindustrial.com

Lisateabe saamiseks palume kontakti võtta:

Iv Pluss AS
myyk@ivpluss.ee
www.ivpluss.ee

DAILY HI-MATIC NATURAL POWER

DAILY ELECTRIC

DAILY EURO 6 RDE 2020 READY

Daily Blue Power ingliskeelset brošüüri leiate siit

Daily Blue Power

Kui soovite veel midagi täpsustada, siis võtke meiega julgelt ühendust telefoni teel +372 677 9060 või kirjutades meile myyk@ivpluss.ee.