Täiesti uus Daily kaubik

Daily üleviimine ühekordsete ratastega kaubikute klassi on selle sõiduki kujundusmuudatuse üks põhieesmärke. Uus Daily parandab kõiki ühekordsete ratastega kaubikute tööomadusi. Laaditavuse optimeerimiseks on viidud sõiduki põhimõõtmed – teljevahe, kogupikkus ja kasulik pikkus – paremini tasakaalu. Saadaolevaid teljevahesid on parandatud ja nüüd kuuluvad valikusse 3000, 3520 ja 4100 mm teljevahed. Neist kaht viimast pakutakse nii lühikese kui ka pika ülendiga.
Uute pikemate teljevahedega uus Daily suudab pakkuda uudset laadimismahtude valikut. 18 ja 19,6 m3 mahutavusega mudelitel on oma klassi mahukaim kaubaruum ja 10,8 m3 mahutavusega versioonil on parim laaditavus, mis näitab laadimisplatvormi pikkuse ja kogupikkuse vahelist suhet. 
Samuti kujutab see versioon endast Iveco kõige olulisemat arenguvõimalust kaubikute suurimas turusegmendis: 38%-l Euroopas müüdud kaubikutest jääb kaubaruumi maht vahemikku 9–11 m3. Praegu on 10,8 m3 kaubaruumiga uuel Dailyl oma klassi parim laadimismaht (0,57) ja juhitavus pöörderingiga 11,9 m. 
Kaubiku mudelite täismass jääb vahemikku 3,3–7 tonni ning kaubaruumi maht vahemikku 7,3–19,6 m3. Kaubik on kuni 2100 mm kõrge – nii saavad isegi pikka kasvu inimesed kaubaruumis püsti seista. Välispikkus jääb vahemikku 5040–7500 mm ning kaubaruumi pikkus vahemikku 2600–5100 mm.
Ühtlasi muutis laadimisplatvormi kõrguse vähendamine 55 mm võrra kauba peale- ja mahalaadimise lihtsamaks ja kiiremaks. Kaubaruumi kõrgus on tagaveoga kaubikute klassis parimate seas.
Uus Daily kaubik on ainus kuni 7-tonnise täismassi ja kuni 4000 kg kandevõimega sõiduk, mis võimaldab teha samas mahus kaupade vedamiseks vähem sõite. See omakorda vähendab kulusid ja suurendab tootlikkust. Kõik need omadused teevad sellest veondusettevõtete seas eelistatud sõiduvahendi, kui võtta arvesse nii tarnimist kui ka kasutusalasid, mis eeldavad suurt mahtu, suurepärast töövõimet ja vastupidavust surve all.

KUI SA EI LEIDNUD SOBIVAT LAHENDUST VÕI SOOVID MIDAGI TÄPSUSTADA!

Kuna sõidud ja soovid on erinevad ja kui Te ei leidnud meie kodulehelt endale sobivat lahendust või soovite veel midagi täpsustada, siis võtke meiega julgelt ühendust telefoni teel +372 677 9060 või kirjutades meile myyk@ivpluss.ee.