Iveco Crossway – pikemad ja kõige mugavamad sõidud

Crossway on vaieldamatu oma kategooria liider Euroopas ning on kasutusele võetud enamike Euroopa transpordipakkujate poolt. Nüüd on Crossway Euro VI saadaval uutes optimeeritud pikkustes. Crossway bussid võimaldavad paindlikke transpordilahendusi nii linnasiseseks liikluseks kui ka näiteks kooliekskursioonide jaoks. Sõiduk demonstreerib oma paindlikkust kolme erineva pikkusega (10,8 m, 12 m ja 13 m), millel on omakorda erinevad variandid:

LE (Low Entry ehk madal sisenemine) on ühtlustatud versioon nii linnasisesteks kui ka linnadevahelisteks sõitudeks
LINE-versioon sobib linnasisesteks ja lühikeste vahemaadega sõitudeks
PRO on ideaalne lahendus sel puhul, kui on vajadus nii linnasisese transpordi kui ka reisibussi järgi. See versioon ühendab endas ligipääsetavuse ja erakordse mugavuse.

Oma mitmekesisuse ja äratasuvuse poolest tõeliseks tuluteenijaks peetav Crossway Euro VI kinnitab veelgi tugevamalt kanda oma valdkonna liidrina just tänu oma ligipääsetavusele, manööverdusvõimele ja mugavusele.

Euro VI võimaldab suuremat sõidumugavust lisaks eelloetletule ka tänu enam kui 50% väiksemale sõidukisisesele mürale. Uus Crossway Euro VI juhikoht, mille professionaalid on kuulutanud “ergonoomilisuse poolest turu parimaks juhiistmeks”, on 10cm võrra varasemast pikem, ruumikam ja veelgi mugavam.

Lae alla Iveco Crossway kataloog

Lae alla Iveco Crossway low entry kataloog

KUI SA EI LEIDNUD SOBIVAT LAHENDUST VÕI SOOVID MIDAGI TÄPSUSTADA!

Kuna sõidud ja soovid on erinevad ja kui Te ei leidnud meie kodulehelt endale sobivat lahendust või soovite veel midagi täpsustada, siis võtke meiega julgelt ühendust telefoni teel +372 677 9060 või kirjutades meile myyk@ivpluss.ee