Iv Pluss AS Tallinna teeninduskeskus

Tallinna teenindus ja autokeskus asub aadressil Pärnu mnt 556, Laagri 76401.

Teid ootab täisvarustuses diagnostika- ja remondikompleks koos värvilabori ning suure autopesulaga, mis mahutab lisaks sõiduautodele ka busse ja veokeid.

31.DETSEMBRIL OLEME SULETUD!

Iv Pluss AS Tallinn

Pärnu mnt 556, Laagri 76401
E-post: teenindus@ivpluss.ee
Teenindus:       +372 677 9077
Varuosad:        +372 677 9070
Keretööd:         +372 677 9075

HÄDAABI 24H         +370 6060 0087

Avatud:
E-R 8.00 -18.00
L, P suletud

Vladislav Ivanov Teeninduse meister vladislav.ivanov@ivpluss.ee 677 9076
Riho Kaja Teeninduse meister riho.kaja@ivpluss.ee 677 9077
Andres Pilk Teeninduse ja keretööde meister andres.pilk@ivpluss.ee 677 9075
Villu Jalukse Varuosade müügikonsultant villu.jalukse@ivpluss.ee 677 9079
Kaspar-Tõnn Helend Tehniline juhataja kaspar-tonn.helend@ivpluss.ee 677 9060
Kristo Kaldra Järelteeninduse juht kristo.kaldra@ivpluss.ee 5304 0488