Iv Pluss AS Tallinna teeninduskeskus

Tallinna teenindus ja autokeskus asub aadressil Pärnu mnt 556, Laagri 76401.

Teid ootab täisvarustuses diagnostika- ja remondikompleks koos värvilabori ning suure autopesulaga, mis mahutab lisaks sõiduautodele ka busse ja veokeid.

Iv Pluss AS Tallinn

Pärnu mnt 556, Laagri 76401
E-post: teenindus@ivpluss.ee
Teenindus:       +372 677 9077
Varuosad:        +372 677 9070
Keretööd:         +372 677 9075

HÄDAABI 24H         +370 6060 0087

Avatud:
E-R 8.00 -17.00
L, P suletud

Riho Kaja Teeninduse meister riho.kaja@ivpluss.ee +372 677 9077
Ainar Kauler Teeninduse meister ainar.kauler@ivpluss.ee +372 677 9076
Andres Pilk Teeninduse ja keretööde meister andres.pilk@ivpluss.ee +372 677 9075
Villu Jalukse Varuosade müügikonsultant villu.jalukse@ivpluss.ee +372 677 9079
Andrei Kutšõk Varuosakonsultant aindrei.kutsok@ivpluss.ee +372 677 9078
Kaspar-Tõnn Helend Tehniline juhataja kaspar-tonn.helend@ivpluss.ee +372 677 9060
Ken Lutta Tehniline nõustaja ken.lutta@ivpluss.ee +372 677 9060
Kristo Kaldra Järelteeninduse juht kristo.kaldra@ivpluss.ee +372 5304 0488