Väga hea kvaliteet ja rohke varustus

STRALISE mudeliseeria kabiinivalik tipneb kaugvedudeks mõeldud HI-WAY kabiiniga, mille kõrge katusega versiooni siseruumi kõrgus on 2 m ja mahutavus üle 10m3.

Kvaliteetsed materjalid ja rikkalik varustus tagavad sellele kabiinile klassi ühe parima tegeliku ja jääkväärtuse.

Tähelepanu pisiasjadel

Interjöör on täielikult ümber kujundatud. Uue funktsionaalse ja ergonoomilise armatuurlaua valmistamisel on detailidele pööratud tohutut tähelepanu ja kasutatud peegeldumisvastase kattega, puudutamisel pehmena tunduvaid materjale (pinnaviimistlustehnika on sama mis tippklassi sõiduautodel).

Juhtseadmed on koondatud nähtavale ja kättesaadavale kohale armatuurlaua ja keskpaneeli ümbruses, et juht ei peaks nende kättesaamiseks selga seljatoelt tõstma – see tagab juhile maksimaalse ohutuse.

Kõik uue STRALISE funktsioonid on loodud juhi mugavust silmas pidades, sealhulgas uus sisseehitatud telefoni juhtnuppudega rooliratas, pneumaatiline rooliratta seadistussüsteem ning uus ventileeritav soojendusega iste koos integreeritud turvavööga, mille kõrgust saab reguleerida.

Konkurentsitu sõidumugavuse nimel on juba niigi klassi parimat kabiini heliisolatsiooni veelgi täiendatud, nii et kabiini müratase on vähenenud veel ühe detsibelli võrra.

Tipptasemel mugavus puhkepeatusteks

Magamisalal on uus ERITI MUGAV 80 cm laiune ja rohkem kui 2 m pikkune nari, millel on puitliistud, ülimugav madrats ja kallutatav seljatugi, mis muudab olemise eriti mõnusaks just lühikestel peatustel. Alternatiivina võib kabiini paigaldada kokkuklapitava nari, mida saab keskelt käepäraseks lauaks muuta.

Ülemist nari on tänu õhkvedrudel avamissüsteemile võimalik lihtsalt avada ja selle saab täielikult seina sisse klappida, et muuta kabiin veelgi ruumikamaks.
Katusepaneeli sisse on ehitatud madala mürataseme ja väikese voolutarbega lisakonditsioneer, mis tagab kabiinis meeldiva temperatuuri ka väljalülitatud mootori korral.

Kõik omal kohal

Uue STRALISE sisekujunduse loomisel on silmas peetud ka juhi mugavust.
Dokumentide, pudelite, kaartide ja tööriistade hoiundamiseks sobivate sahtlite ja hoiulaegaste arv on kasvanud 32-ni, mida on rohkem kui ühegi konkurendi kabiinis. Nende kogumahutavus on eelmise mudeliga võrreldes suurenenud 30 liitri võrra.

Kabiinis on kaks avarat valgustatud kaubaruumi, millele pääseb ligi nii seest- kui ka väljastpoolt. Tööriistu ja -riideid võib hoida ka kahes väljaspool asuvas hoiulahtris.
Külmikus on käepärane pudelialus, lisaks saab pikemateks sõitudeks paigaldada rohkem kui 50-liitrise mahutavusega suure külmiku.

KUI SA EI LEIDNUD SOBIVAT LAHENDUST VÕI SOOVID MIDAGI TÄPSUSTADA!

Kuna sõidud ja soovid on erinevad ja kui Te ei leidnud meie kodulehelt endale sobivat lahendust või soovite veel midagi täpsustada, siis võtke meiega julgelt ühendust telefoni teel +372 677 9060 või kirjutades meile myyk@ivpluss.ee.