Iveco Daily väikebuss

Uut Daily väikebussi pakutakse erinevate versioonidena – nii on võimalik tulla vastu nende klientide soovidele, kes osutavad sõitjateveoteenust kas linnas või kiirtransporti linnast väljas.

Selle sektori üks Euroopa liidreid Iveco Bus töötas tähtsa disainiprojekti tulemusena välja uue Daily, mis ei piirdu pelgalt Euro VI kehtestatud heitenormidele vastavate lahendustega. Loodud on täiesti uus sõiduk, milles on ühendatud teada-tuntud Daily omadused ja sõitjateveoteenuse pakkujate liidri pädevus.

Kogu tootmisprotsess on muudetud optimaalseks tänu uutele meetoditele ja kontrollisüsteemidele, kuid ennekõike tänu uue, täielikult väikebusside tootmiseks mõeldud tootmisliini kasutuselevõtule Suzzara tehases Itaalias.

Uue põlvkonna Daily väikebussid pakuvad kõiki uue Daily eeliseid, mille hulka kuuluvad uus ülesehitus, uued pikemad teljevahed, uus sise- ja väliskujundus, uus juhiasend ergonoomilise armatuurlauaga – kõik see on saadaval neljas versioonis ja nelja peamise kasutusotstarbe jaoks: linnadevaheliseks veoks, turismi-, linna- ja koolitranspordiks.

Iveco Busi prioriteet on juhi ja kaassõitjate ohutuse ning heaolu tagamine. Juht võib kindel olla nii ohutussüsteemidele (nt ESP ja LDWS) kui ka võrreldamatule mugavusele ja juhitavusele. Uus madalama istumisasendi ja väiksema rooliga juhikoht võimaldab sõidukit paremini kontrollida.

Kaassõitjate mugavuse tagab uus ja moodne sõitjateruum, mis muudab isegi pikima sõidu meeldivaks kogemuseks. Tänu täiustatud kliimaseadmetele ja ventilatsioonile ning õhkvedrustuse lisajaotusele on sõit varasemast sujuvam.

Peamiste uuenduste hulka kuulub uus oma klassi parim 6,1-tonnine versioon, mille teljevahe on pikem (4100 mm), kus jagub istmeid kuni 22 sõitjale ning ka juhile ja reisisaatjale/giidile (see on selle klassi suurim mahutavus) ning mille pakiruum on eelmiste versioonidega võrreldes 30% suurem.

Uus Daily väikebuss on saadaval järgmiste variantidena: Line, Tourys, Citys ja Pop.
– Daily Line on kõige mitmekülgsem ning sobib hästi linnadevahelisteks sõitudeks või koolibussiks. Seda pakutakse kolmes pikkuses, kaht tüüpi ustega, erineva istmepaigutusega, kuni 22 sõitjale mõeldud istmekohaga ja spetsiaalse lisavarustusega (nt ratastooli ramp).
– Daily Tourys on ekskursioonibuss, mis sarnaneb nii mugavuse kui ka stiili poolest suure turismisõidukiga. Nn peretunne selle Iveco bussi versiooni ja suurte turismibusside vahel tuleb veelgi selgemini esile. Sõidukil on uhiuued põranda- ja laeliistud ning sellele pakutakse ka muid funktsioone, nt LED-tuled ja individuaalsed kliimaseadme õhuavad.
– Daily Citys on spetsiaalselt väike- või äärelinnade transpordivahendiks loodud mudel. See on saadaval ka CNG-versioonina. Sõiduki keskel on kahepoolne uks, lisaks on olemas tagumine uks, mis võimaldab rambi abil ligipääsu ratastoolidele.
– Daily Pop on Itaalia turu tarbeks loodud koolibuss. Seda pakutakse nii diisel- kui ka CNG-versioonina. Sinna mahub istuma kuni 45 põhikooli- ja 32 keskkooliõpilast.

KUI SA EI LEIDNUD SOBIVAT LAHENDUST VÕI SOOVID MIDAGI TÄPSUSTADA!

Kuna sõidud ja soovid on erinevad ja kui Te ei leidnud meie kodulehelt endale sobivat lahendust või soovite veel midagi täpsustada, siis võtke meiega julgelt ühendust telefoni teel +372 677 9060 või kirjutades meile myyk@ivpluss.ee.