Meie inimesed Tallinnas

IVECO Tallinna esindus asub aadressil Pärnu mnt. 556, Laagri 76401.

Teeninduse lahtiolekuaeg E-R 8.00 – 18.00, L-P suletud.
Müügisaali lahtiolekuaeg E-R 8.30 – 17.00, L-P suletud.
AUTODE MÜÜK
Alen Allik Müügijuht alen.allik@ivpluss.ee 501 6419
Rene Savi Müügijuht rene.savi@ivpluss.ee 505 6063
Peeter Tomesti Veokite müügikonsultant peeter.tomesti@ivpluss.ee 505 4062
TEENINDUS
Valdo Leps Teeninduse meister valdo.leps@ivpluss.ee 677 9077
Henri Franke Keretööde meister henri.franke@ivpluss.ee 677 9078
Toomas Kümnik Tehniline ja varuosade juhataja toomas.kumnik@ivpluss.ee 677 9076
Kaspar-Tõnn Helend Garantiimeister kaspar-tonn.helend@ivpluss.ee 677 9076
Andrei Klimuk Töökoja juht andrei.klimuk@ivpluss.ee 677 9059
VARUOSAD
Janek Olop Varuosade müügikonsultant janek.olop@ivpluss.ee 677 9079
Villu Jalukse Varuosade müügikonsultant villu.jalukse@ivpluss.ee 677 9070
ADMINISTRATISOON
Bruno Kubja Tegevjuht bruno.kubja@ivpluss.ee 677 9060
Margarita Klemm Juhiabi-sekretär ivpluss@ivpluss.ee 677 9060

Asukoht kaardil: