Meie inimesed Tallinnas

IVECO Tallinna esindus asub aadressil Pärnu mnt. 556, Laagri 76401.

Teeninduse lahtiolekuaeg E-R 8.00 – 17.00, L-P suletud.
Müügisaali lahtiolekuaeg E-R 8.30 – 17.00, L-P suletud.

HÄDAABI 24H

+370 6060 0087

AUTODE MÜÜK

Alen Allik Müügiosakonna juht alen.allik@ivpluss.ee +372 501 6419
Rene Savi Müügijuht rene.savi@ivpluss.ee +372 505 6063
Kalvi Üleoja Müügikonsultant kalvi.uleoja@ivpluss.ee +372 550 5465

TEENINDUS

Riho Kaja Teeninduse meister riho.kaja@ivpluss.ee +372 677 9077
Ainar Kauler Teeninduse meister ainar.kauler@ivpluss.ee  +372 677 9076
Andres Pilk Teeninduse ja keretööde meister andres.pilk@ivpluss.ee +372 510 2606
Kaspar-Tõnn Helend Tehniline juhataja kaspar-tonn.helend@ivpluss.ee +372 677 9060
Ken Lutta Tehniline spetsialist ken.lutta@ivpluss.ee +372 677 9060
Kristo Kaldra Järelteeninduse juht kristo.kaldra@ivpluss.ee +375 5304 0488

VARUOSAD

Villu Jalukse Varuosade müügikonsultant villu.jalukse@ivpluss.ee  +372 677 9079
Andrei Kutšõk Varuosakonsultant andrei.kutsok@ivpluss.ee +372 677 9078

ADMINISTRATSIOON

Bruno Kubja Tegevjuht bruno.kubja@ivpluss.ee +372 677 9060
Margarita Klemm Juhiabi-sekretär ivpluss@ivpluss.ee +372 677 9060

Asukoht kaardil: