Iveco Magelys – ainulaadne disain, suurem mugavus ja parim sooritus

Magelys Euro VI kinnitab oma olemust Iveco Bus turismisegmendi lipulaevana, pakkudes reisijatele parimat vaadet reisil läbitavatele ümbritsevatele maastikele, vaatamisväärsustele ja linnadele. Bussi stiilne ja dünaamiline disain on teretulnud uuendus turismibusside seas just tänu oma ruumikusele, sõidumugavusele ja kauneid vaateid pakkuvale ülesehitusele, mida rõhutavad lisaks ka spetsiaalsed katuseni ulatuvad kõrged aknad.

Nagu Urbanway ja Crossway busside puhul on ka Magelyse puhul kasutatud LED-lampe päevasõidutuledes (DRL) ning uutes tagatuledes ja tagatulede moodulites.

Standardkomponentide kasutuselevõtuga on suurt tähelepanu pööratud kasutuskulude optimeerimisele.

Koos Cursor 9 Euro VI mootoriga on Magelys spetsiaalselt kohandatud iga kliendi individuaalsetele vajadustele vastamiseks, võttes selleks kasutusele sellise tagasilla ülekandearvu, mis vastaks soovitud kasutuseesmärkidele.

Lisaks sellele on Magelys bussi puhul võimalikud juurdepääsu hõlbustavad lisad nagu tõsteplatvorm liikumispuudega reisijatele ja kõrgtehnoloogilised lisad nagu Wi-Fi ühendus, 220 V pistikupesad ja USB-toitepistikud ning LCD-ekraanid. Kõik need omadused muudavad Magelys bussi kohandatavaks vastavalt mistahes kasutusotstarbele.

Tänu Iveco ja C&G-Kiel Italia vahelistele lähedastele suhetele ja koostööle Franz Kiel Groupiga on Iveco Busil hea meel esitleda uusi Flex-Action lahendusega CSS-istmeid (Cinema Seat System). See nutikas lahendus võimaldab viia istmed sellisesse kompaktsesse asendisse, millega on võimalik kasutada ratastoole või muid saadavalolevaid lisatarvikuid, muuseas näiteks kirjutuslaudu. Flex-Action süsteemiga CSS-istmed on loodud võimaldamaks kergemat reisijate teenindamist kiirelt, loomupäraselt ja sundimatult.

Iveco Bus edestab alatihti ohutusele seatud regulatiivseid standardeid. Tänu sellisele lähenemisele on Magelys bussil lisaks muudele lisavõimalustele alati kõik vajalikud aktiivsed ja passiivsed ohutussüsteemid standardlahenduses.

Magelys bussidel on standardvarustuses alljärgnev: ABS ehk blokeerumisvastane pidurisüsteem, libisemisvastane ASR ehk veojõu kontroll (optimiseerib kiirendamisel haarduvust), EBS ehk elektrooniline pidurisüsteem (lühendab pidurdusteekonda ja suurendab stabiilsust) ning ESP ehk elektrooniline stabiilsuskontroll (parandab sõiduki stabiilsust, tuvastab ja vähendab sõiduki juhitavuse kadu).

Magelys bussidele saab soovi korral lisada ka alljärgnevat lisavarustust: ACC ehk kohanduv püsikiiruse hoidja (radaritehnoloogial töötav eesoleva sõidukiga ohutut pikivahet hoidev süsteem, mis rakendab vajadusel mootoripidurduse ja piduri kui see vahe peaks järsult kahanema), LDWS ehk sõidureast väljakaldumise hoiatus, mis kasutab andureid tuvastamaks sõiduki tahtmatut kaldumist sõidurajast välja ning käivitab sel juhul juhiistmesse paigaldatud juhti hoiatava vibratsioonisüsteemi. See süsteem on juhile väärtuslik lisa, sest hoiab ära juhi tähelepanu hajumise ja tukkuma jäämise.

Lae alla Iveco Magelis kataloog

KUI SA EI LEIDNUD SOBIVAT LAHENDUST VÕI SOOVID MIDAGI TÄPSUSTADA!

Kuna sõidud ja soovid on erinevad ja kui Te ei leidnud meie kodulehelt endale sobivat lahendust või soovite veel midagi täpsustada, siis võtke meiega julgelt ühendust telefoni teel +372 677 9060 või kirjutades meile myyk@ivpluss.ee