Uus Iveco Eurocargo 2015

Keskkonnasõbralik lähenemine.

Et hoida keskkonda, on Iveco Eurocargo suurendanud alternatiivse Eurocargo Natural Power CNG (surumaagaas) kütuse osakaalu.

Iveco on alates 1995. aastast suurim veoautode müüja Euroopas, olles müünud kokku 13 000 veokit. Täna on Iveco ainuke tootja, kes pakub kauba- ja reisijateveoks CNG mudeleid. Antud mudelite kasutamine jätab keskkonnale raskeveokite valdkonnas kergema jalajälje, moodustades uue trendi jätkusuutlikkuse alal.

Surumaagaas on müügil olevatest kütustest kõige keskkonnasõbralikum, olles ka ainus reaalne alternatiiv diislikütusele.

Iveco CNG mootori heitgaase iseloomustab vähenenud NOx, pliiühendite täielik puudumine ja 95% võrra vähem tahkeid osakesi kui diislikütuses. See on isegi parem kui Euro VI standardite etapp B+C.

CNG kütusega säästavad kliendid lisaks keskkonna säästmisele ja raha kuni 25%, kuna CNG maksab veidi vähem kui diislikütus.

Uus Eurocargo Natural Power on saadaval 11-16, millel 6-silindriline mootor pakub suuremat pöördemomenti 750 Nm ning suurenunud võimsust 204 Hp. Sõiduk on saadaval 9-käigulise manuaal- või automaatkäigukastiga.

Uus Eurocargo on ideaalne töövahend linnatingimustes – see töötab vaikselt (5 dB vaiksem kui diisel) ning on palju keskkonnasäästlikum.