Ümber- ja pealisehituste valmistamine

Iv Pluss AS pakub teile “võtmed kätte” täislahendust, ehk raamauto ja sinna juurde ümber- või pealisehituse valmistamine. Teeme koostööd Eesti tuntuimate ja professionaalseimate ettevõtetega, kes on spetsialiseerunud sõidukite ümberehitusele ja pealisehituste valmistamisele ning paigaldamisele – kaubaruumide katmine, madelkastid, tõstemehhanismid madelkastidele, tava- ja külmutusfurgoonid, reisijate lisakohad, tõstukid, katuseraamid ja redelid, matkaautod, pealsesõidurambid ja kõik muud mõeldavad lisavõimalused.

Kuna tarbeveokeid kasutatakse tööstuses sageli eriotstarbeks, jõuavad need kliendini enamasti pärast mitmeetapilist tootmisprotsessi.

See tootmisprotsess hõlmab sageli madelveoki valmistamist veokitootja poolt, seejärel valmistatakse ja paigaldatakse spetsiaalne pealisehitus ning vahel isegi kraana. Baasveoki kohandamiseks ja valmis veoki konstruktsiooni terviklikkuse nõuetekohasuse tagamiseks koostas IVECO pealisehituste ja seadmete paigaldusjuhendi.

See sisaldab põhjalikke juhiseid pealisehituse ehitajatele. Saate selle faili sellelt veebilehelt tasuta alla laadida.

Juurdepääsuks pealisehituse ehitajate veebilehel olevatele joonistele klõpsake lingil www.thbiveco.com. Sisselogimiseks on vaja kasutajatunnust ja salasõna. Kui te olete sellel veebilehel esimest korda, järgige uueks kasutajaks registreerumise juhiseid „Register New User” ja täitke vajalikud vormid. Kasutajatunnus ja salasõna saadetakse teile 5 tööpäeva jooksul.

Vaata vasakult GALERIIST võimalusi ja tehtud töid ideede saamiseks või vajuta otse SIIA.

KUI SA EI LEIDNUD SIIT SOBIVAT INFOT VÕI SOOVID MIDAGI TÄPSUSTADA!

Kuna sõidud ja soovid on erinevad ja kui Te ei leidnud meie kodulehelt endale sobivat lahendust või soovite veel midagi täpsustada, siis võtke meiega julgelt ühendust telefoni teel +372 677 9077 või kirjutades meile ivpluss@ivpluss.ee