KAUBIK, MIS MUUDAB TEIE ETTEVÕTTE VÄLJAVAATEID

Kaubik, mis on loodud transpordiäriks

Uus IVECO Daily Euro 6 on teie trasnpordiäri ideaalne partner.  Uus kaubik tutvustab uusi võimalusi, et aidata teil võtta oma tarbesõidukist maksimaalsed tulemused ning nautida madalamaid kulusid ning olla äris efektiivsem.
Uus IVECO Daily kabiin on veelgi mugavam ja vaiksem ning HI-MATIC automaatkäigukastiga avastate uue ja veelgi mugavama sõiduviisi.

Täiesti uus sõidukiseeria pakub üht oma klassi parimat kandevõimet, millega ollakse kaubaruumi mahu ja kandeomaduste poolest oma klassis esirinnas, sõiduauto salongile omast mugavust ja juhitavust ning paremat kütusetõhusust.  

Euroopa turule jõudis Iveco Daily kolmas põlvkond, mis pakub täiuslikku kombinatsiooni traditsioonidest ja uuendustest. Selge üleminek ühelt põlvkonnalt teisele tähistab Iveco jaoks olulist verstaposti. Uus Daily avaldab muljet konkreetsete ja professionaalsete lahendustega, mis vastavad isegi kõige nõudlikuma kliendi vajadustele. Tulemuseks on kaks ühes sõiduk kõigi aegade parima Dailyna, milles on moodsad uuendused ja Daily pärandist kantud täiustused ideaalses tasakaalus.

Uut sõidukit, mis on veondusettevõtete seas eelistatud sõiduvahend, tutvustatakse kui väikekaubikut, mida on mugav ja praktiline kasutada ning mis pakub jätkuvalt suurimat töökindlust, ökonoomsust ja mitmekülgsust, tänu millele on Daily alati olnud selle klassi etalon. Ehkki 80% osadest on ümber kujundatud, on uus Daily säilitanud talle iseloomuliku klassikalise raamauto konstruktsiooni, mis tagab sõidukile püsiva tugevuse, mitmekülgsuse ja vastupidavuse, kaasa arvatud pealisehituse maksimaalse paindlikkuse kabiiniga sõidukite puhul.

Ettevõtte pingutused disaini valdkonnas keskendusid mõlemale sõiduki versioonile – kabiiniga raamautole ja kaubikule – ning nende kõrgelennuline eesmärk on tagada mõlemas sektoris juhtpositsioon ja samal ajal täiustada ergonoomilisust, sõidumugavust, juhitavust ja käsitsetavust. Seega loodi ühe kontseptsiooni põhjal kaks uut sõidukit: uuendatud Daily kabiiniga raamauto ja täiesti uus Daily kaubik. Fookus on viimati nimetatul, mille optimeeritud kaubaruumivõimalused tagavad igati parema käsitsetavuse ja kandevõime ning kergemini juurdepääsetav laadimisplatvorm suurema kasutusmugavuse.

Kaubiku mahutavust on teljevahe, kogupikkuse ja kandepikkuse suhte korrigeerimisega oluliselt parandatud. Selle tulemusena loodi uued 18 ja 20 m3 mahutavusega mudelid (oma klassi suurima kaubaruumiga) ja 10,8 m3 mahutavusega versioon (oma klassi parim laaditavus, mis näitab kaubaruumi ja sõiduki kogupikkuse suhet).

Uus pikema teljevahe ja lühema tagaülendiga ülesehitus annab uuele Dailyle suurepärase juhitavuse, halvendamata tema head manööverdusvõimet kitsastes oludes.

Kõikide kuni 3,5-tonniste mudelite standardvarustusse kuuluv uus QUAD-LEAFi esivedrustus on suurepärane kombinatsioon kahest varasemast ühe- ja kahekordsete ratastega versioonist, tagades esimesena nimetatu suurema kandevõime ning viimati nimetatu parema kliirensi ja lubatud suurima teljekoormuse.

Ühekordsete ratastega mudelitel on ka tagavedrustus ümber kujundatud, millega kaasnes kaks olulist täiustust: laadimisplatvormi kõrguse vähendamine umbes 55 mm võrra, et hõlbustada kauba peale- ja mahalaadimist, ning ülejuhitavuse vähendamine koormuse ümberjaotumisel kurvides. Uute esi- ja tagavedrustuse süsteemide kombinatsioon ning kaubiku uued pikemad teljevahed tagavad dünaamilised tööomadused, mis on turvalisuse ja stabiilsuse seisukohast oma klassi parimad.

Ka Daily kolmas põlvkond keskendub ettevõtete vajadustele ja pakub eelmise mudeliga võrreldes märkimisväärselt väiksemat kütusekulu. Oluliselt on parandatud ka sõiduki jooksvaid kulusid ning mootorite, käigukastide ja ülekandearvude laialdase valikuga on tagatud oma klassi parimad tööomadused.

See ei ole veel kõik: märkimisväärselt on suurendatud ka sõiduki mugavust. Uue Daily juhi käsutuses on mugavam ja vaiksem sõitjateruum, mis garanteerib luksusautole omase juhiasendi ja tunnetuse, samuti leidub sõidukis palju lahtiseid ja kinniseid hoiulaekaid. Juhtseadiste ergonoomiline kujundus on oma klassi parim, heliisolatsioon on paranenud, kliimaseade on tõhusam ja sõidumugavus on esmaklassiline igasuguse koorma korral.

Daily on üleilmne sõiduk – praeguseks on Daily sõidukeid müüdud üle 2,6 miljoni eksemplari rohkem kui 110 riigis üle kogu maailma. Seda toodetakse Iveco Suzzara tehases Itaalias Mantova lähistel ning Iveco Valladolidi tehases Hispaanias. Hiljuti tegi ettevõte neisse tehastesse olulisi investeeringuid tootmisliinide uuendamiseks. Mõlemad tehased said maineka maailmaklassi tootmisettevõtte (WCM) programmi – ühe maailma rangeima tootmisstandardi – hõbemedali, saavutades oma klassis mitmeid parimaid tulemusi. See integreeritud mudel võtab arvesse kogu tehase organiseeritust ja seda rakendatakse kõigile tootmisvaldkondadele, et optimeerida tulemusi protsesside ja toodete kvaliteedi jätkuva parandamise kaudu, pöörates erilist tähelepanu keskkonnaprobleemidega toimetulekule ja tootmisjäätmete kõrvaldamisele.

UUS DAILY VAN

Tutvu brošüüriga

KUI SA EI LEIDNUD SOBIVAT LAHENDUST VÕI SOOVID MIDAGI TÄPSUSTADA!

Kuna sõidud ja soovid on erinevad ja kui Te ei leidnud meie kodulehelt endale sobivat lahendust või soovite veel midagi täpsustada, siis võtke meiega julgelt ühendust telefoni teel +372 677 9060 või kirjutades meile myyk@ivpluss.ee.