Uus Iveco Eurocargo 2015

Uus Eurocargo on kui kontor ratastel, pakkudes mugavust ja ergonoomilisust uuel tasemel.

Uus rool võimaldab sõidu ajal täiesti ohutult kasutada nii raadiot kui ka telefoni. Lisaks on veelgi mugavam ja ergonoomiline kliima- ja valgustuse süsteem ning automaatkäigukast.

>Uue Eurocargo kabiinis on kõik mugavalt käe ulatuses: rohkem panipaiku asjade ja dokumentide jaoks, spetsiaalne kaarditasku ning rippuv panipaik kabiini tagaseinal. Juhipoolsel konsoolil on kaks praktilist pudelihoidikut, 12V pistikupesa ja üks suruõhu pesa.

Uus Eurocargo on kontor ratastel. Uus mobiilne kontor (mahuga 20 liitrit), kuhu saab paigutada süle- või tahvelarvuti, kus on eraldi lugemiseks mõeldud valgus, küljel hoiutaskud, kaks USB pesa. Mugava töökoha aitab luua väljatõmmatav lisalaud. Kabiinis on lisaks juhukohale ja mobiilsele kontorile ka teine mugav istekoht.

Uus disain laieneb ka interjööri, kus on kaks mugavat elektrikeevitatud kangast istet, uus ja eriti mugav õhkvedrustus juhiistmel, reguleeritavad seljatoed ning reguleeritava kõrgusega turvavööd. Lisa õhkvedrustusel kõrvaliste ja käetoed on saadaval lisavarustuses.

Eurocargo on ideaalne sõiduk linnas töötamiseks, tagades kerge kabiini sissepääsu ka kitsastes oludes. Lineaarne armatuurlaud ja kompaktsete mõõtudega mootoritunnel võimaldavad juhil kergesti sõidukist väljuda nii paremale kui ka vasakule.