IVECO täiendab IVECO WAY raskeveokite sarja uue maastikuveokiga, mis on mõeldud ja konstrueeritud kõige karmimate missioonide jaoks kõige ekstreemsemates tingimustes, mis võetakse üle legendaarselt TRAKKERilt.

Uuel IVECO T-WAY-l on uus HI-TRONIX automaatkäigukast, millel on spetsiaalselt maastikul liikumiseks välja töötatud funktsioonid. Uued tagumised ketaspidurid, vastupidav tagavedrustussüsteem Tandem-sildadele, väiksem tühimass ja erinevad funktsioonid, näiteks HI-TRACTION süsteem koos tippklassi ühenduvuse, digiteenuste ja ülimugava kabiiniga, lisavad erakordse efektiivsuse ja kasumlikkuse. 

IVECO pakub nüüd uue IVECO T-WAY ja IVECO X-WAY-ga maastikumissioonidele mõeldud täielikku, uuendatud sõidukite sarja.

Torino, 28. aprill 2021

 IVECO esitles täna digiürituse otseülekandes oma edasimüüjate võrgustikule ja rahvusvaheliste kaubandusväljaannete esindajatele uut IVECO T-WAY maastikusõidu raskeveokit. IVECO T-WAY rajaneb kaubamärgi pika maastikusõidukite meistriklassi sarja vastupidavuse ja usaldusväärsuse pärandil. Sellel on kasutusele võetud tippklassi tehnoloogilised lahendused, et ületada kõik ootused tootlikkuse, kandevõime, ohutuse ja juhi mugavuse osas. Neid äärmise visaduse, suure jõudluse ja töökindluse omadusi väljendab selgelt müügi reklaamikampaania teema: “KOHTLE SEDA HALVASTI”.

IVECO suhtus spetsiaalselt IVECO Live kanali jaoks tehtud virtuaaltutvustusse innovaatiliselt. Osalejatele pakuti ainulaadset elamust, jutustades ümbritsevat lugu, mis oli segu videosisust ja otsesuhtlusest. Külalised viidi avastusretkele läbi IVECO maastikusõidukite maailma ning neile tutvustati uusimaid legendaarsete veokite pikas reas.

IVECO veokite äriüksuse direktori asetäitja Luca Sra ütles: “Täna avame IVECO maastikusõidukite erakordses ajaloos uue peatüki, tutvustades IVECO T-WAY-d, TRAKKER-i troonipärijat ’kõige tugevama ja raskemana’. See eriti tugev sõiduk, tõeline suutlikkuse, tugevuse ja vastupidavuse meister kindlustab IVECO kohalolekut raskeveokite sektoris veelgi.

IVECO T-WAY viib lõpule meie IVECO WAY raskeveokite sarja uuendamise ning on nüüd üks värskemaid, rikkalikumaid ja uuenduslikumaid turul.”

IVECO kaubamärgi president Thomas Hilse sõnas: “Oleme IVECO S-WAY-ga valdkonda raputanud. Täna teeme seda jälle maastikusõidukite sektoris. Hakkame ka selles segmendis veokeid tulevikku viima ja tulevik on nüüd IVECO T-WAY-ga. Kujundasime IVECO T-WAY ambitsiooniga seada uusi standardeid vastupidavuses, töökindluses, tõhususes, käsitsetavuses, kere sobivuse paindlikkuses ja ühendatud teenustes – ning disainis, mis on Itaalia kaubamärgi jaoks kohustuslik. Nimi ütleb kõik: T tugevuse nimel!”

“T” TUGEVUSE NIMEL: kavandatud ja konstrueeritud vastupidavaks ja töökindlaks

 IVECO T-WAY on loodud pakkuma oma klassi parimat suutlikkust igal maastikusõidu missioonil. Ta paistab silma maastikul sõidu jõudluse, vastupidavuse ja väändejäikuse poolest. Oma eelkäijate legendaarset vastupidavust ületab ta 10 mm paksuse raamiga suure vastupidavusega terasest šassiiga, kusjuures segmendi ülaosas on paindemoment 177 kNm. Esisilla maksimaalne kandevõime on kuni 9 tonni. Tugevuse ja suutlikkuse maksimeerimiseks on tagasilla rummu reduktsioon standardne. Uus raskeveokite tandemsildadele mõeldud tagavedrustussüsteem optimeerib sõiduki massi ja parandab maastikul liikudes suutlikkust suurema kliirensi ja parema väljumisnurgaga.

IVECO T-WAY tagab kogu veoks ja jõuülekandeks vajaliku jõu IVECO töökindla ja tõhusa Cursor 13 mootoriga (13-liitrine), mis arendab kuni 510 hj võimsust, ületades Trakkeri võimsust 10 hj võrra. Kergema massiga mudelid on saadaval ka Cursor 9 mootoriga.

Mootorid on ühendatud end tõestanud 12- ja 16-käigulise HI-TRONIX automaatkäigukastiga, millel on nüüd ka uued funktsioonid, mis on mõeldud spetsiaalselt maastikul liikumiseks. Nende hulka kuuluvad nõlval seismise funktsioon, mis aitab sõidu alustamist järskudel nõlvadel; õõtsumisrežiim, mis aitab libedates oludes veojõudu taastada; ning roomamisrežiim ülimadala kiirusega liikumiseks tühikäigul. Maastikulõikudel parandab IVECO HI-CRUISE süsteem ülekandemehhanismi tõhusust veelgi. See hõlmab prognoositavat käiguvahetust, prognoositavat kiirushoidikut ja säästliku sõidu funktsiooni, mis kasutab allamäge liikumisel sõiduki inertsi. Nende uute algoritmidega tagab HI-TRONIX täiusliku käiguvahetusstrateegia iga rakenduse puhul.

TOOTLIKKUS JA EFEKTIIVSUS: täielikult ühendatud veok veelgi suurema kasuliku kandevõimega

IVECO T-WAY on loodud efektiivsuse ja tootlikkuse tagamiseks, pakkudes erinevaid funktsioone, omades väiksemat tühimassi, uusi telemaatikafunktsioone ja digiteenuseid. Tal on uus kulusäästlik lahendus missioonide jaoks, kus nõutakse aeg-ajalt nelikveo võimekust (AWD): HI-TRACTION hüdrostaatiline ajam 6×4 jäikade ja liigendatud mudelite jaoks. See töötab kiirusel kuni 25 km/h ning aktiveeritakse automaatselt, et vajaduse korral tagada esiratta täiendav hüdrauliline haardumine. See annab nelikveo lahendusega võrreldes märkimisväärseid eeliseid kütusekulu ja kasuliku kandevõime osas. Täismassi on Trakkeriga võrreldes täiendavalt 325 kg võrra vähendatud tagasilla tandemtoe disaini abil, mis on nüüd üheosaline valukomponent.

IVECO T-WAY ühenduvus on oma klassi parim, mis on standardse ühenduskarbi kaudu WAY-sarja tunnuseks. Ühenduvussüsteem pakub kaugdiagnostika ja prognoositava hoolduse teenust. Samuti võimaldab see sõidukipargi juhtidel maksimaalse efektiivsuse tagamiseks iga sõiduki jõudlust pidevalt eemalt jälgida. Pidevalt laienev IVECO ON ühenduvusega võimaldatud teenuste valik on keskendunud klientide tootlikkuse ja sõiduki vastupidavuse maksimeerimisele ning planeerimata seisuaegade minimeerimisele.

ÄÄRMINE PAINDLIKKUS: kõige muutmissõbralikum maastikuveok

IVECO T-WAY saab oma erakordse paindlikkuse tõttu kereehitajate lemmikuks. Nii jäikade kui liigendatud versioonide puhul on sel kõige rohkem jõuülekande valikuid turul: osaline rattavedu 6×4 jäikadel ja liigendatud ning 8×4 jäikadel mudelitel; samuti nelikvedu 4×4 ja 6×6 jäikadel ja liigendatud ning 8×8 jäikadel versioonidel. Nelikvedu on täiendatud uute 4-, 4,2- ja 4,5-meetriste teljevahega mudelitega, mis võimaldavad vedada spetsiaalseid koormaid ilma šassiid muutmata.

Uus HI-MUX elektri- ja elektroonikasüsteemi ülesehitus ühildub täielikult uusima põlvkonna juhtimissüsteemidega. Uus jõuvõtuvõlli komplekt sisaldab uut kõrgsuutlikku kihilist jõuvõtuvõlli, mille pööremoment on kuni 2,300 Nm.

See äärmine mitmekülgsus, laius ja sügavus omas klassis ning laialdased valikuvõimalused muudavad IVECO T-WAY suurepäraseks veokiks kõikide keretüüpide jaoks ja tööülesannete täitmiseks.

IVECO T-WAY: kabiini kujunduses on keskendutud juhi mugavusele ja ohutusele

IVECO T-WAY kabiin jagab oma klanitud aerodünaamiliste joontega IVECO WAY sarja juhisõbralikku kujundust. Saadaval kahes versioonis – AD lühikese kabiiniga ja AT pika kabiiniga standardse või kõrge katusega, on see keskendutud funktsionaalsusele, et hõlbustada juhi igapäevatööd. Kogu juhi ala on loodud nii, et pakkuda praktilist ja kergesti sisseelatavat keskkonda. Mugav ja ergonoomiline juhiiste koos uue kontseptsiooniga multifunktsionaalse rooliga tagavad juhile suurepärase mugavuse.

Juhi ohutus on esmatähtis nendes karmides tingimustes, millega IVECO T-WAY tavaliselt kokku puutub. Sõiduk on loodud pakkuma maksimaalset kaitset turvaelementidega, mis ületavad paljusid tüübikinnituse nõudeid. Uue pidurdussüsteemi standardvarustusse kuulub EBS, PWD mudelitel on täisketaspidurid; ja uued ADASid (täiustatud juhiabisüsteemid) on olemas kogu sõidukivalikus.

IVECO täielik maastikuveokite pakkumine: uus IVECO T-WAY koos IVECO X-WAY-ga

 IVECO T-WAY ja IVECO X-WAY moodustavad IVECO täieliku maastikuveokite sarja, mis on kõige täiuslikum ja uuem maastikuveokite valik turul.

IVECO X-WAY raskeveokite sari sobib ideaalselt rakenduste jaoks, kus veok töötab 90% ajast maanteel ja on võimeline töökohani jõudmiseks viimase osa teest maastikul sõitma. See on mõeldud paindlikkuse tagamiseks ning omab laia valikut šassii-, kabiini- ja sillavariante. See on ehitatud vastupidavaks ja töökindlaks paljude rakenduste jaoks ning sel on kõik maanteesõiduki ohutuse, mugavuse ja tõhususe funktsioonid. See on ideaalne sõiduk turgudele, kus kogumass on rangelt piiratud, kus tootlikkust suurendab kasulik kandevõime – eriti SuperLight versioon, mille kasulik kandevõime on oma klassi suurim.

IVECO WAY VALIK: täielik valik lahendustega iga raskeveoki rakenduse jaoks

Tänane esitlus täiendab IVECO WAY sõidukivalikut, mis pakub nüüd iga rakenduse jaoks laia valikut esmaklassilisi sõidukeid:

  • IVECO S-WAY: oma kategoorias kõige paremini toimiv ja tõhusam maanteel kasutatav raskeveok.
  • IVECO S-WAY Natural Power: esimene pikamaaveoks mõeldud maagaasil sõitev raskeveok.
  • IVECO X-WAY: IVECO pikaveosõidu tipptaset ja maastikusõidul vajalikku vastupidavust „täiuslikult ületav“.
  • IVECO T-WAY: tugevaim sõiduk raskeveokite turul, mis viib suutlikkuse, töökindluse ja mitmekülgsuse ekstreemsele tasemele.

 

 

Julgesti küsige lisainfot!

Iv Pluss AS
6779060
myyk@ivpluss.ee

www.ivpluss.ee