IVECO käivitab uue Daily 4×4 täisteenuse kõigile maantee- ja maastikusõidukitele kaaluga kuni 7 tonni GVW

 

Uus IVECO poolt toodetud Daily 4×4, pakub esmakordselt maantee- ja maastikuautode täisseeriat, mis sisaldab kabiini, furgooni, šassii katte ja meeskonnakabiiniga variante.

IVECO tutvustab turul esimest 7-tonnist GVW 4×4 sõidukit, mille kandevõime on kuni 4300 kg ja mille valitav kere pikkus on kuni 5 m.

Uuel Daily 4×4 perel on 180-hobujõuga 3,0-liitrine mootor ja see pakub absoluutset sõidurõõmu oma eksklusiivse Hi-Matic 8-käigulise automaatse käigukastiga ja tipptasemel ohutust ABS-iga ketaspidurite ja spetsiaalse elektroonilise stabiilsusprogrammiga (ESP).

Uus Daily 4×4 teeb oma esimese avaliku esinemise koos Stralis X-Wayga IVECO seikluspargi välialas korraldatud üritusel IAA 2018.

 Hannover, 19. september

IVECO tutvustab avalikkusele uut Daily 4×4 täisautomaatsete ja maastikusõidukite seeriat ametlikult IAA kommertstranspordisõidukite (IAA) üritusel. IVECO uusimasse “mine-kuhu-tahad” põlvkonda kuuluv sõiduk kannab edasi eelkäijate pärandit, mis põhineb piiramatul mitmekülgsusel, äärmisel vastupidavusel ja suurel sõidumugavusel. Pakkumisele on lisatud uued neljarattaveo konfiguratsioonid, valida saab käsikäigukasti ja oma klassi jaoks eksklusiivse 8 kiirusega Hi-Matic käigukasti vahel, lisaks on uued furgoonid ja unikaalsed 7-tonnised GVW 4×4 sõidukid, mille kandevõime on kuni 4300 kg.

Uus Daily 4×4 seeria pakub kabiini, šassii katte ja meeskonnakabiiniga mudeleid 3,5; 5,5 ja 7,0 tonniste GVW versioonidena ja valida saab üksikratastega maastikuautode ja topeltratastega kõigi teede jaoks sobivate seadistuste vahel. Seeria IVECO’s Euro VI 180 hj 3-liitrine mootor aitab mängeldes täita mis tahes ülesandeid igasugustes maastikutingimustes. Kliendid saavad valida 12 edasi- ja 2 tagasikäiguga manuaalkäigukasti või omas klassis ainulaadse 16 edasi- ja 2 tagasikäiguga Hi-Matic automaatkäigukasti vahel. Uus seeria pakub ka täiustatud ohutusfunktsioone – kõik ketaspidurid on varustatud ABS-i (mitteblokeeruva pidurisüsteemiga) ja ESP-ga (elektroonilise stabiilsusprogrammiga), mis on kavandatud just neile 4×4 sõidukitele.

Iveco S.p.A.

Via Puglia 35 10156 Torino, Italia  www.iveco.com

 

IVECO laiendab Daily 4×4 peret ka uut furgooniga, mis pakub samu mootori ja ülekande valikuid 5,5 ja 7,0-tonniste versioonide jaoks. Avarad furgoonid võimaldavad lastimahtu 9 kuni 18 m³ üksikute ratastega maastikuautode jaoks ja 16 kuni 18 m³ topeltratastega maanteesõidukite jaoks.

Seeria paremikku kuulub valdkonna uudis: uus 7,0-tonnine sõiduk –  nimikoormusega kuni 4300 kg, maksimaalse koormusega 2700 kg esiteljel ja 5000 tagateljel ja kere pikkusega kuni 5 meetrit, mis muudab Daily 4×4 seeria veelgi mitmekülgsemaks.

Uued Daily 4×4 sõidukid on algusest lõpuni IVECO poolt valmistatud, teisi keretootjaid pole vaja kasutada. See toob klientidele kaasa mitmesuguseid eeliseid, näiteks kogu sõiduki garantiikehtivus ja tarnetähtaja lühendamine. Uus Daily 4×4 on valmis igaks missiooniks, maanteel ja maastikul, pakkudes laia valikut, ainulaadset tugevust ja kõrgklassi sõidumugavusi.

 

Lisateavet IVECO kohta: www.ivecobus.com

Lisateavet CNH Industriali kohta: www.cnhindustrial.com

 

Küsi julgesti lisainfot ja proovisõidu võimalusi:

Iv Pluss AS
6779060
myyk@ivpluss.ee
www.ivpluss.ee