IVECO käivitab uue Daily 4×4 täisteenuse kõigile maantee- ja maastikusõidukitele kaaluga kuni 7 tonni GVW

 

Uus IVECO poolt toodetud Daily 4×4, pakub esmakordselt maantee- ja maastikuautode täisseeriat, mis sisaldab kabiini, furgooni, šassii katte ja meeskonnakabiiniga variante.

IVECO tutvustab turul esimest 7-tonnist GVW 4×4 sõidukit, mille kandevõime on kuni 4300 kg ja mille valitav kere pikkus on kuni 5 m.

Uuel Daily 4×4 perel on 180-hobujõuga 3,0-liitrine mootor ja see pakub absoluutset sõidurõõmu oma eksklusiivse Hi-Matic 8-käigulise automaatse käigukastiga ja tipptasemel ohutust ABS-iga ketaspidurite ja spetsiaalse elektroonilise stabiilsusprogrammiga (ESP).

Uus Daily 4×4 teeb oma esimese avaliku esinemise koos Stralis X-Wayga IVECO seikluspargi välialas korraldatud üritusel IAA 2018.

 Hannover, 19. september

IVECO tutvustab avalikkusele uut Daily 4×4 täisautomaatsete ja maastikusõidukite seeriat ametlikult IAA kommertstranspordisõidukite (IAA) üritusel. IVECO uusimasse “mine-kuhu-tahad” põlvkonda kuuluv sõiduk kannab edasi eelkäijate pärandit, mis põhineb piiramatul mitmekülgsusel, äärmisel vastupidavusel ja suurel sõidumugavusel. Pakkumisele on lisatud uued neljarattaveo konfiguratsioonid, valida saab käsikäigukasti ja oma klassi jaoks eksklusiivse 8 kiirusega Hi-Matic käigukasti vahel, lisaks on uued furgoonid ja unikaalsed 7-tonnised GVW 4×4 sõidukid, mille kandevõime on kuni 4300 kg.

Uus Daily 4×4 seeria pakub kabiini, šassii katte ja meeskonnakabiiniga mudeleid 3,5; 5,5 ja 7,0 tonniste GVW versioonidena ja valida saab üksikratastega maastikuautode ja topeltratastega kõigi teede jaoks sobivate seadistuste vahel. Seeria IVECO’s Euro VI 180 hj 3-liitrine mootor aitab mängeldes täita mis tahes ülesandeid igasugustes maastikutingimustes. Kliendid saavad valida 12 edasi- ja 2 tagasikäiguga manuaalkäigukasti või omas klassis ainulaadse 16 edasi- ja 2 tagasikäiguga Hi-Matic automaatkäigukasti vahel. Uus seeria pakub ka täiustatud ohutusfunktsioone – kõik ketaspidurid on varustatud ABS-i (mitteblokeeruva pidurisüsteemiga) ja ESP-ga (elektroonilise stabiilsusprogrammiga), mis on kavandatud just neile 4×4 sõidukitele.

Iveco S.p.A.

Via Puglia 35 10156 Torino, Italia  www.iveco.com

 

IVECO laiendab Daily 4×4 peret ka uut furgooniga, mis pakub samu mootori ja ülekande valikuid 5,5 ja 7,0-tonniste versioonide jaoks. Avarad furgoonid võimaldavad lastimahtu 9 kuni 18 m³ üksikute ratastega maastikuautode jaoks ja 16 kuni 18 m³ topeltratastega maanteesõidukite jaoks.

Seeria paremikku kuulub valdkonna uudis: uus 7,0-tonnine sõiduk –  nimikoormusega kuni 4300 kg, maksimaalse koormusega 2700 kg esiteljel ja 5000 tagateljel ja kere pikkusega kuni 5 meetrit, mis muudab Daily 4×4 seeria veelgi mitmekülgsemaks.

Uued Daily 4×4 sõidukid on algusest lõpuni IVECO poolt valmistatud, teisi keretootjaid pole vaja kasutada. See toob klientidele kaasa mitmesuguseid eeliseid, näiteks kogu sõiduki garantiikehtivus ja tarnetähtaja lühendamine. Uus Daily 4×4 on valmis igaks missiooniks, maanteel ja maastikul, pakkudes laia valikut, ainulaadset tugevust ja kõrgklassi sõidumugavusi.

 

IVECO

IVECO on CNH Industrial N.V.-il, New Yorgi börsil (NYSE: CNHI) ja Borsa Italiana Mercato Telematico Azionario-l (MI: CNHI) noteeritud kapitalikaupade maailmanäitaja kaubamärk.

IVECO projekteerib, toodab ja turustab mitmesuguseid kergeid, keskmise ja raskekaalu kommertsveokeid, maastikuveokeid ja sõidukeid näiteks maastikuoperatsioonide jaoks.

Kaubamärgi laia tootevalikusse kuulub Daily, mis kuulub 3,3-7,2 tonni kaaluvate sõidukite kategooriasse, Eurocargo 6-19 tonni, Trakker (mõeldud maastikusõitude jaoks) ja Stralis, mõlemad üle 16 tonni. Lisaks sellele on veel IVECO Astra kaubamärgi alla kuuluvad maastikuveokid, jäigad ja liigendkallurid ning spetsiaalsed sõidukid.

 IVECOs töötab ligikaudu 21 000 inimest üle kogu maailma. IVECO haldab tootmisettevõtteid 7 riigis üle Euroopa, Aasia, Aafrika, Okeaania ja Ladina-Ameerika, kus toodetakse kõige uuemat tehnoloogiat sisaldavaid sõidukeid. 4200 müügi- ja teeninduspunkti rohkem kui 160 riigis tagavad tehnoloogilise toe kõikjal, kus IVECO sõidukid töötavad.

 

Lisateavet IVECO kohta: www.ivecobus.com

Lisateavet CNH Industriali kohta: www.cnhindustrial.com

 

Küsi julgesti lisainfot ja proovisõidu võimalusi:

Iv Pluss AS
6779060
myyk@ivpluss.ee
www.ivpluss.ee