Torino, 1. veebruar 2024

 

eDaily krooniti tänu oma säästvusele ja tähelepanuväärsusele 2024. aasta säästvaks veokiks.

eDaily osutus valituks, kuna esindab linnatranspordi mudelit ja valdkonda, kus Daily on tõeline ja tunnustatud võrdlusalus, ning liigub kergete tarbesõidukite segmendi esirinnas. Teerajajaks olemine on roll, mida veok väärib mitte ainult oma eelnevate saavutuste, vaid ka tootesarja uue põlvkonna omaduste tõttu, kus kesksel kohal on muutusi kaasa toovad säästvus ja ohutus, ühenduvus, mitmekülgsus ja töökindlus.

2016.aastal Itaalia kaubandusajakirja Vado e Torno algatatud aasta säästva veoki auhinna annab igal aastal välja valdkonna ajakirjanikest koosne sõltumatu žürii. Žürii valiku aluseks on säästvus ja tõhusus, mille all mõistetakse saasteainete heitkoguste vähendamist ja ohutuse tagamise võimet, suuremat sõidumugavust ning mõju vähendamist elanikkonnale. Žürii hindas hoolikalt 40 tehnilist parameetrit, mis olid jaotatud alamvaldkondadesse nagu mootor, ohutus, mugavus, ühenduvus ja säästvus.

Uus eDaily tõstab tajutava ja tegeliku kvaliteedi lati aina kõrgemale. Sõiduk sisaldab uusi funktsioone, mis suurendavad tõhusust ja jõudlust veelgi enam. Uuenduslik modulaarne akutehnoloogia, mis suurendab linnasõidu tsüklis sõiduraadiust 400 kilomeetrini, on eDaily tugev külg ja eriti oluline professionaalsetele klientidele. Uut versiooni saab nüüd kohandada neljanda akuga kabiiniga šassii mudelites, mille teljevahe on 5100 mm ja täismass 7,2 tonni. Samuti on uus 50 kW-ni viidud elektrilise jõuvõtu (ePTO) võimekus, mille tulemusel täidetakse ka kõige nõudlikumad ülesanded nullemissiooniga. Saadval on Air-Pro adaptiivne pneumaatiline vedrustus ning uus 10,25-tolline täielikult konfigureeritav TFT digitaalne näidikuplokk ja 10-tolline multimeediaekraan, mis on kasutusel kõigis Daily toodetes.

 

IVECO

IVECO on Iveco Group N.V. (EXM:  IVG) kaubamärk, mis projekteerib, toodab ja turustab laias valikus kergeid, keskmisi ja raskeid tarbesõidukeid, maastikusõiduks mõeldud veokeid ja igale keretüübile sobivaid sõidukeid.

IVECO uuendab ja laiendab pidevalt oma tooteportfelli, et pakkuda igale kliendi eesmärgile täiuslikult vastavat sõidukit. Täielik tootevalik on kujundatud sõidukijuhi vajadustest lähtuvalt ning pakub ohutusele ja mugavusele keskendudes suurepärast kasutuskogemust. IVECO transpordi terviklahendust

 

Lisateave Iveco Groupi kohta: www.ivecogroup.com

Julgesti küsige lisainfot!

Iv Pluss AS
6779060
myyk@ivpluss.ee

www.ivpluss.ee