Iga-aastast auhinnavõistlust, mida tunnustatakse disaini tipptaseme sümbolina, korraldab iF International Forum Design GmbH, üks vanimaid sõltumatuid disaini asutusi maailmas.

CNH Industrial NV tarbesõidukite kaubamärk IVECO pälvis tunnustuse oma IVECO S-Way raskeveoki eest, mille valis rahvusvaheline žürii, mis koosnes 78 sõltumatust eksperdist, auhinnale esitati 7298 tööd 56 riigist. Valikukriteeriumid ulatusid toote ainulaadsuse, teostuse ja töötluse hindamisest kuni esteetilise ja emotsionaalse atraktiivsuse hindamiseni ning keskkonnastandardite ja süsinikujalajälje jätmiseni.

IVECO S-WAY tutvustas uut juhikabiini, mis on täielikult ümber kujundatud juhi vajaduste järgi. Tiheda konkurentsi tingimustes vajavad logistikaettevõtjad oma autoparki tipptasemel sõidukit, opimeeriks tööaega ja tootlikkust. Uus IVECO S-WAY disain vastab sellele nõudele täiuslikult, pakkudes terviklikku uuenduslike funktsioonide paketti, mis on välja töötatud keskendudes juhikesksusele, jätkusuutlikkusele ja uuele, laiendatud ühenduvusastmele.

Sõiduki võtmekomponentide sujuv integreerimine on loodud selleks, et tekitada ühtne siluett veoauto esi- ja külje vahel. Ülemise katuse kujundus maksimeerib siseruumides elamispinda ja aitab kaasa tugevuse ja stabiilsuse tunnetamisele.

Uus IVECO S-Way edastab IVECOle iseloomulikku DNA-d, näiteks logo, mis domineerib ikoonilise iluvõre ülaosas, teravad esilaternad ning ideaalsed pinnad ja tasakaalustatud proportsioonid, mis on tüüpilised Itaalia disainipärandile.

Julgesti küsige lisainfot!

Iv Pluss AS
6779060
myyk@ivpluss.ee
www.ivpluss.ee