Iv Pluss tegi koostöös Veoki Pealisehitus OÜ-ga Iveco Daily meeskonnakabiiniga sõidukile pealisehitusena nn liikuva töökoja.

Kasutusel on Iveco Daily meeskonnakabiini ja 5100 mm telgedevahega raamauto, mille jõuallikaks on 3,0 liitrine ja 180 hj jõuallikas.

Pealisehitus on projekteeritud Worxpace poolt, arvestades klientide vajadusi, kes selliseid liikuvaid töökodasid igapäevaselt kasutavad.

Autos on enam kui 8 kuupmeetrit rohkem mahtu kui kaubikul. Siin on rohkem ruumi töötamiseks, rohkem ruumi tehnikale ja varuosadele. Samuti on tegu 7-kohalise sõidukiga, nii saab vajadusel teeninduspunkti kaasa võtta suurema meeskonna.

Worxpace PRO mobiilses töökojas on küllaldaselt ruumi tööriistade hoiustamiseks. Sellel on töötasapinnad nii sõidukis sees, kui väljaspool. Sõiduk on varustatud seadmetega nagu generaator, keevitus ja kõik vajalik õli vahetamiseks. Elektriühendused asuvad nii sõidukis sees kui väljas. Lisaks on töökojas  konditsioneer ja katuseaknad heade töötingimuste loomiseks. Kastusel on hea LED valgustussüsteem, mis asub külgedel töötuledena ja  väljas vilkurlahendusena.

Worxpace PRO demoautoga on võimalik tutvuda Tartu Motoshow’l 28.-30. septembril Iveco boksis.

 

Lisateabe saamiseks palume kontakti võtta:

Iv Pluss AS
6779060
myyk@ivpluss.ee
www.ivpluss.ee