IVECO BUS pakub M72 maailmaturnee Euroopa etapi ajal Metallica meeskonnale transporditeenust jätkusuutlike liikuvuslahendustega.

 IVECO BUS pakub sellele keskkonnasõbralikule tuurile kolme vähese keskkonnamõjuga sõidukit: kahte elektrilist eDaily väikebussi ja XTL-iga ühilduvat EVADYS bussi – täiuslikud lahendused, mis on valitud brändi jätkusuutlikust valikust.

Sõidukitel on spetsiaalne Iveco Groupi Centro stiilis väliskujundus, mis on inspireeritud Metallica 72 Seasonsi albumi värvidest.

Vénissieux, 23. mai 2023

 IVECO BUS annab keskkonnasõbraliku sõidukipargi, et osutada meeskonnale veoteenust kontserdipaikadesse kogu Metallica M72 tuuri Euroopa etapil. Kaks elektrilist väikebussi eDaily ja XTL-alternatiivkütusega sobiva uusima põlvkonna mootoriga buss EVADYS tagavad meeskonnale keskkonnasõbraliku ja mugava reisimise.

„Metallica M72 tuur sobib ideaalselt IVECO BUSile, mis on teerajaja ja ekspert alternatiivsete energiaallikate alal,“ ütles Iveco Groupi busside äriüksuse president Domenico Nucera. „See turnee, mis on korraldatud keskkonnahoiu ja sotsiaalse vastutuse põhimõtete alusel ning mis meelitab ligi laia rahvusvahelist publikut, on ideaalne platvorm, et tutvustada meie jätkusuutlike lahendustega tootevalikut, mis sobivad igaks otstarbeks. Meie ringreisil kasutatavad vähese keskkonnamõjuga sõidukid näitavad, et me suudame täita erinevaid nõudeid, austades samas loodusvarasid, keskkonda ja rahva tervist“.

 IVECO BUS keskkonnasõbralikku sõidukiparki, mida bändi meeskond oma Euroopa tuuri ajal kasutab, kuulub kaks eDaily elektrilist väikebussi ja EVADYS buss. Selleks puhuks kujundas Iveco Groupi Centro Stile spetsiaalse välisilme, mis sai inspiratsiooni Metallica albumi „72 Seasons“ värvidest.

2 eDaily väikebussi mahub vastavalt 19 ja 22 reisijat. Neil on 3 akut koguvõimsusega 111 kWh ja sünkroonne elektrimootor, mille maksimumvõimsus on 140 kW (maksimaalne pöördemoment 400 Nm). Paindlik laadimisrežiim võimaldab kiiresti laadida avalikes laadimisrajatistes, tööstuspistikupesades ja kodustes pistikupesades kuni 80 kW juures. eDaily väikebusside sõiduulatus on 200 km, mis lubab neil täita mitmesuguseid ülesandeid – lähiliiniteenus, transporditeenus liikumispuudega inimestele ja koolitransport – ilma lokaalse emissioonita.

EVADYS on 13 meetri pikkune ja 400 hj (294 kW) buss Cursor 9 XTL-iga ühilduva EURO VI-e mootoriga. Selles on istekohti 63 reisijale. Et tagada reisijatele parimad mugavus- ja ohutustingimused, on sõidukis USB-pesad, ligi 12 m3 pagasiruumi ja uued ADAS (Advanced Driver Assistance Systems, täiustatud juhiabisüsteemide) seadmed, mis vastavad üldistele ohutuseeskirjadele. Mitmekülgse ja -otstarbelise sõidukina suudab EVADYS täita igasuguseid ülesandeid: lähiliinidest kuni reisikorraldajatele kasutamiseks, ekskursioonibussist kuni tavalise liinibussini.

Tuuril on alates 24. maist kuni 14. juulini peatused üheksas Euroopa linnas: München, Milano, Viin, Helsingi, Kopenhaagen, Oslo, Clisson, Varssavi ja Madrid.

IVECO BUS

IVECO BUS on Iveco Group NV (EXM: IVG) kaubamärk, mis on kommerts- ja erisõidukite, jõuallikate ja finantsteenuste valdkonna ülemaailmne liider, olles noteeritud Milano Borsa Italianal.

Ülemaailmse ettevõttena ja Euroopas säästva ühistranspordi vallas juhtiva positsiooni hoidjana toetab IVECO BUS avalik-õiguslikke ja eraettevõtjaid kõigis nende ettevõtmistes, pakkudes ülemaailmseid liikumislahendusi, mis põhinevad erinevatel energiaallikatel, näiteks elektril või surumaagaasil, sobides ka biometaani jaoks.

Üldjoontes pakutakse järgmist:

  • kooli-, linnadevahelised ja turismibussid;
  • standardsed ja liigendbussid linnaliinidele, sealhulgas BRT-le mõeldud versioonid; linna midibussid;
  • väikebussid kõikide reisijateveo ettevõtmiste jaoks;
  • ühenduvus ja sõidukipargi haldusteenused IVECO ONi kaudu;
  • toodete ja teenuste valik divisjonist Energy Mobility Solutions, alates simulatsioonidest ja projekteerimisest kuni laadimisjaamade tarnimiseni ning laadimistaristu paigaldamise ja hoolduseni.

 IVECO BUS-i ja IVECO ulatuslik teenindusvõrk garanteerib abi kõikjal maailmas, kus iganes Iveco Busi sõidukid töötavad.

 IVECO BUS-is töötab viies tootmisüksuses kokku üle 5000 inimese, mis asuvad Prantsusmaal Annonays ja Rorthaisis, Tšehhis Vysoke Mytos ning Itaalias Brescias ja Foggias.

 

IVECO BUS-i kohta lähemalt: www.ivecobus.com

Iveco Groupi kohta lähemalt: www.ivecogroup.com

Julgesti küsige lisainfot!

Iv Pluss AS
6779060
myyk@ivpluss.ee

www.ivpluss.ee