Iv Pluss AS sõlmis Fiat Professional maaletooja Autobrava UAB-ga esinduslepingu 1 märtsil 2019. Iv Pluss AS on Iveco ja Iveco Bus esindaja Eestis ning nendele markidele lisandub nüüd ka Fiat Professional tarbesõidukite ja väikebusside valik.

Fiat Proffessional mudelivalik täiendab väga hästi meie tänast mudelivalikut. Kui Iveco tarbesõidukite mudelivalik algab 3,5 tonnise täismassiga Iveco Daily mudelist, siis Fiat Proffessional mudelivalik algab väikekaubikust Fiat Fiorinost ja lõppeb 4,1 tonnise täismassiga Fiat Ducatoga. Nende vahele mahub kaubik Fiat Doblo, Doblo Maxi ja Talento, mida saab tellida ka Combi versioonina ehk kõikide mugavuste ning istmetega reisijatele. Fiat Professional mudelivalik sobib suurepäraselt meie strateegiaga ja täna võib väita, et meie majast saab klient kõige suurema valiku erinevaid tabesõidukeid ja busse vastavalt oma vajadustele.

Fiat Professional klientidele tagame igati kvaliteetse järelteeninduse täna Tallinna esinduses ja mõne aja pärast ka Tartu esinduses. Kõik vajalikud töökoja seadmed, diagnoositestrid on olemas ja oleme valmis kliente teenindama juba täna. Iv Pluss AS-l on oma kaubikute rendipark, mis tagab remondi ajaks kliendi mobiilsuse. Rendipargis on erinevateks vajadusteks väikekaubikud, kaubikud, külmik ja tagaluuktõstukiga furgoon. Sellega tagame klientide erisoovid rendisõidukite vajadusel.

Küsi julgesti lisainfot ja proovisõidu võimalusi:

Iv Pluss AS
6779060
myyk@ivpluss.ee
www.ivpluss.ee