Iv Pluss AS ja LAIKA CARAVANS sõlmisid mai kuus diilerlepingu, mille raames hakkab Iv Pluss müüma LAIKA matkautosid ja pakkuma neile ka täielikku järelteenindust.

LAIKA CARAVAN sobib hästi meie portfelli, sest enamus matkaautosid on ehitatud FIAT Ducato alusraamile, mille esindusõigus meil juba olemas on. Suuremaid matkaautosid ehitatakse ka Iveco Daily alusraamile.

LAIKA matkaauto klientidele pakume nüüdsest täisteenust nii aluse, kui pealisehituse osas.

LAIKA matkautode puhul on tegemist Itaalia ettevõttega, kes tootmisega alustas juba 1964 aastal. Tänaseks on mudelivalik väga lai, pakkudes igale kliendile meelepärast lahendust. Tootevalik algab kaubik versioonist ja lõppeb täisintegreeritud kõrgklassi matkaautoga.

LAIKA mudelivalikus on kolm põhimudelit KOSMO, ECOVIP ja KREOS. Neil kõigil on lisaks veel rida alammudeleid ja erinevaid konfiguratsioone. LAIKA matkautode seinad, laed ja põrandad on tehtud piisavalt paksud, et taluda külma ja suuremat suve kuumust. Lisavarustuse võimalused on väga rikkalikud ja kindlasti leiame kliendile kõik vastavalt kliendi soovidele. Tippmudel KREOS on standartvarustuses juba väga rikkalik, milles on näiteks kahetsooniline kaugjuhitav ALDE keskkütte süsteem, topelt ühetasandiline põrand, lisaaku valmidus, külmakindlad veemahutid, 160L külmik eraldi sügavkülmaga, 3 põletiga gaasipliit, imur, komfortvoodi tagaosas jne.

Tänaseks on Tallinna esinduses kohal KOSMO 509 ja KREOS 5009 matkaautod.

Küsi julgesti lisainfot ja proovisõidu võimalusi:

Iv Pluss AS
6779060
myyk@ivpluss.ee
www.ivpluss.ee