Iveco, Alfa Romeo vormel-1 tiimi Alfa Romeo Racing ORLEN ametlik logistikapartner alates aastast 2019, andis meeskonnale üle viis magistraalveokit IVECO S-WAY. Uued veokid värskendavad oluliselt tiimi logistikaparki, kus tänase seisuga ootavad juba ees seitse IVECO veoautot Stralis ja üks Daily kaubik.

Alfa Romeo Racing ORLENi pargiga liitudes kindlustavad IVECO S-WAY magistraalveokid meeskonna varustuse ohutu ja efektiivse transportimise kõikidesse vormel-1 Grand Prix toimumispaikadesse eelseisval hooajal Euroopas. Peamisteks põhjusteks, miks Alfa Romeo Racing ORLEN just IVECO oma logistikapartneriks valis, on IVECO veokite tõestatud kvaliteet, töökindlus kõikvõimalikes ekstreemsetes oludes, märkimisväärselt väike kütusetarbimine ja madalad ülalpidamise kogukulud.

Nagu kommenteeris IVECO brändijuht Thomas Hilse: „Me oleme uhked oma partnerluse üle Alfa Romeo Racing ORLENiga ja tunneme rõõmu, et nad on taaskord üles näidanud oma usaldust meie vastu, tellides meilt uued IVECO S-WAY veoautod.

Me jagame neidsamu väärtusi, ambitsioone ja kirge – kantuna tugevast meeskonnavaimust tõstame me väsimatult täiuslikkuse lage ja tõukame saavutuste silmapiiri aina kaugemale. Spordimaailm köidab meid nagu partneritki ning eesmärk on meil täpselt sama: võit!

IVECO on motospordis kaasa löönud juba pikemat aega, aidates Alfa Romeo vormel-1 autosid Grand Prix radadele toimetada. Ootame uut võidusõiduhooaega põnevusega ja soovime Alfa Romeo Racing ORLEN tiimile edu!“

 

IVECO Danmark A/S