Globe- Traveller lugu sai alguse 2009. aastal projektiga Neo-Traveller. Kolm aastat hiljem, 14.02.2012, sündis Globe-Travelleri kaubamärk, soovist jagada teistega vabadust, sõltumatust ja mugavust.

Omanik hr Sobiesław Zasada alustas oma seiklust haagissuvilaga 1959. aastal. Reisides perega matkabussis, külastas ta mitte ainult Euroopat, vaid ka Ameerika Ühendriike ja Kanadat. Matkaautod saatsid teda ka autorallidel. Lõpuks otsustas ta luua matkaautode tootmise ettevõtte.

Tänapäeval võib Globe- Traveller matkaautosid teedel näha kõikjal Euroopas. Need sõidukid arenevad, kuid ettevõte visioon ja missioon ei ole ühegi muudatuse objektiks.  Globe- Traveller eesmärk on alati olla lugupeetud haagissuvilate tootja, kes täidab alati ootusi. Saadud auhinnad kinnitavad, et ettevõte pingutusi tunnustavad mitte ainult kliendid, vaid ka valdkonna asjatundjad.

Sobiesław Zasada (sünd. 1930) on edukaim Poola rallisõitja. Ta oli 3-kordne Euroopa autoralli meister (1966, 1967, 1971) ja 3-kordne teiseks tulnud. Ta on võitnud üle 150 ralli. Praegu on ta Zasada Grupi nõukogu esimees.

 

Globe- Traveller  matkaautosid hakkas esindama Iv Pluss AS aastast 2022.

GLOBE - TRAVELLER matkaauto tutvustus

Ava kataloog

Ava kataloog

Capture_Globe Traveller Presentation of the New Explorer 2xs

KUI SA EI LEIDNUD SOBIVAT LAHENDUST VÕI SOOVID MIDAGI TÄPSUSTADA!

Kuna sõidud ja soovid on erinevad ja kui Te ei leidnud meie kodulehelt endale sobivat lahendust või soovite veel midagi täpsustada, siis võtke meiega julgelt ühendust telefoni teel +372 677 9060 või kirjutades meile myyk@ivpluss.ee ja mudelite kohast infot www.laika.it või www.ivpluss.ee