Laika KREOS

Kreos on elegantne, luksuslik, stiilne ja täiusliku sõidumugavusega matkaauto, mida nimetatakse koduks. Kasutusel on AL-KO tagasild, mis muudab vahemaade läbimise mõnusaks. Pagasi ruum on mahukas ja rohkete panipaikade ning kinnitustega. Kreose põrand on sile ja astmeteta. Kasutusel on soojustatud topelt põrand, mille alla saab salongist ja ka õuest. Salong on avar ja luksuslik ning selle kõrgus on 210 cm. Salongi LED valgustus tagab mugava ja hubase tunde nii õhtul, kui öösel. Köök on suur ning multifunktsionaalne. Vannitoa muuta suureks avaraks ruumiks, kus on kõik vajalik olemas. Valikus on erinevaid salongi materjale, et igaüks leiaks endale sobiva.

Kreose mudelivalikus on Low-Profile ja Motorhome versioonid. Alusraamina saab tellida ka kuni 7,2 tonnise täismassiga Iveco mudeleid. Lisainfot leiate mudelivaliku all.

KUI SA EI LEIDNUD SOBIVAT LAHENDUST VÕI SOOVID MIDAGI TÄPSUSTADA!

Kuna sõidud ja soovid on erinevad ja kui Te ei leidnud meie kodulehelt endale sobivat lahendust või soovite veel midagi täpsustada, siis võtke meiega julgelt ühendust telefoni teel +372 677 9060 või kirjutades meile myyk@ivpluss.ee.