FIAT Scudo

Uus Scudo muutub asendamatuks igapäevaseks abiliseks

Uusima põlvkonna diiselmootoritega varustatud sõidukiga jõuate kindlalt oma sihtkohta. Erinevate mootorivõimsuste ja kahe käigukastitüübi valiku seast leiate kindlasti auto, mis sobib teie vajadustele kõige paremini.

E-Scudo on elektriline ja pakub suurepärast minekut. Elektrimudeli kaubaruumi maht ja kandevõime jäävad samaks nagu diiselmootoriga mudelil. Proovige seda.

Valige ükskõik kas elektrimootoriga või diiselmootoriga mudeliversioon? Valik on teie!

Uus Scudo on saadaval kahes versioonis: üks diiselmootoriga ja teine, täiesti uus, täiselektrilisena – mis on mõlemad kompromissitult töökindlad ja tõhusad.

Kompaktsus sõiduki ruumikuse ja kandevõime arvelt järeleandmisi tegemata.

Kere on kompaktsete mõõtmetega, kuid seejuures uskumatult suure, 6,6-kuupmeetrise mahutavusega koorma laadimiseks vaid 1,90-m kõrguse juures, kandevõimega kuni 1400 kg.

Sõiduomadustelt sõiduauto

Mugav juhtimisasend ja sõiduki kompaktsus tagavad teile tööpäevade möödumise stressivabas keskkonnas.

Paindlikkus, mida olete otsinud

Uus Scudo pakub ohtralt ruumikust ning hulgaliselt nutikaid laadimislahendusi eesmärgiga vastata kõikidele teie nõudmistele ja vajadustele.

KAKS TEED, ÜKS SIHT

Uus Scudo pakub kõige laiemat diiselmootorite valikut ja uut käigukasti. Samuti saab valida 50 kWh või 75 kWh aku vahel, sõltuvalt vajadusest.

Uus Scudo, mis töötab elektri- ja sisepõlemismootoriga, pakub kõige laiemat valikut erineva võimsusega diiselmootoreid, samas kui 2,0-liitrine mudel on saadaval uue 8-käigulise käigukastiga.

Mudelid on saadaval mitmesugustes kerepikkustes ja -viimistluses ning elektrimootor tõstab Scudo uuele tasemele ja võimaldab kandevõimet kuni 1,2-tonni.

MÕÕTMED

Scudo mudelivalik hõlmab erinevaid mudeliversioone, kerepikkusi ja laadimislahendusi, millega rahuldada ka kõige spetsiifilisemad nõudmised ja vajadused. Scudo valikust leiate kindlasti just enda äri jaoks kõige paremini sobiva versiooni.

Elektrifitseerimine on teie ettevõtte tulevik

Te saate uue sõidukogemuse, mis võimaldab vabamalt liikuda tiheda liiklusega piirkondades ja linnakeskustes.

Valides oma äri vajadustele sobivaima aku, vähendate laadimisaega (näiteks kuni 100 kWh alalisvoolu laadimine vöötab vaid 30 minutit*).

Uue E-Scudo kandevõime ulatub kuni 1,2 tonnini, mis annab sama kandevõime kui sisepõlemismootoriga mudelil.
* vastavalt WLTP katse protseduurile 75 kWh akuga.

14 aktiivset ja passiivset ohutus- ja turvasüsteemi

Uus Fiat Professional Scudo on varustatud tipptehnoloogiliste juhtimise abisüsteemidega suurel hulgal, mis muudavad kõik sõidud juhi jaoks nii ohututeks ja turvalisteks kui vähegi võimalik.

Mugavus igal sõidul

Uus Scudo on mitmekülgne, ruumikas ja ergas tarbesõiduk, millel on pakkuda kõik töösõitudeks vajalik. Lisaks tagavad istmete erinevad konfiguratsioonid, samuti reguleeritava rooli seaded ja sõiduautole omane juhtimisasend mugavuse ka pikkadel sõitudel.

MUGAV JA MITMEKÜLGNE SALONG

 

Kas oleksite arvanud, et see on nii avar? Uus Scudo pakub ruumi ja kabiini ümberkujundamise lahendusi, mis on mõeldud parimate töötingimuste loomiseks ka kõige keerulisemates olukordades.

Uuel Scudol on täiustatud mahukate koormate laadimissüsteem, mis rõhutab veelgi selle mudeli mitmekülgsust.

MODUWORK MODULEERITAVUS

Luuk juhi kõrvalistuja istme all võimaldab pika laadimisruumi moodustamise: kuni 3,32 m Compact mudeliversiooni korral, 3,67 m tavapikkusega mudeliversiooni korral ning kuni 4,02 m Maxi täispika mudeliversiooni korral. Samuti saab mõne lihtsa liigutusega esiistme muuta arvutilauaks või mugavaks lauaks einestamiseks.

ISTMETE VALIK

Scudo kannab endas ühtviisi nii töö mugava kui ka praktilise laabumise tähendust. Scudo mudeli esiistmete osas pakutavate valikute seast on teil võimalus valida just teie töötajate vajaduste jaoks kõige paremini sobiv lahendus.

  • Mugavad istmed koos avara ja varjatud panipaigaga.
  • Eraldi istmed koos peidetud panipaikadega.

ISTMESOOJENDUSED

Scudo tagab teile mugavad olud ka külmade ilmade saabumisel. Esiistmed on varustatud istmesoojendustega, mille toimel mööduvad ka kõige pikemad teekonnad talvistes oludes parimates võimalikes mugavustingimustes.

JUHTIMISASENDI REGULEERIMISE VÕIMALUSED

Rool on reguleeritav nii kõrgusesse kui ka sügavusse ning istmed võimaldavad reguleerimist erinevatesse asenditesse kõrguse ja nurga kombinatsioonides väga suures ulatuses. Mugava juhtimisasendi leidmine on lihtsam kui kunagi varem ning istme asendi muutmine juhi vahetumise korral on teostatav vaid mõne lihtsa liigutusega.