Uus STREETWAY – linnatranspordi majanduslik ja toimiv tõhusus

Uus STREETWAY laiendab ja täiendab IVECO BUS linnaliinibusside valikut lahendusega, mille eesmärk on tagada linnatranspordi majanduslik ja toimiv tõhusus. Sellel on end tõestanud sõiduki eelised koos kõigi ulatusliku IVECO BUS võrgustiku kiire ja tõhusa toe eelistega ning kaubamärgi originaalseadmetega seotud täieliku teenuste paketiga.

Torino, 21. september 2021

IVECO BUS tutvustab uut STREETWAY linnaliinibussi, täiendades sellega oma originaalseadmete tootja pakkumist uue madala põrandaga bussiga, mille eesmärk on tagada linnatranspordi majanduslik ja toimiv tõhusus. Selle uue tootevalikuga suudab kaubamärk pakkuda täielikku portfooliot, mis vastab erinevatele nõuetele Kesk-, Ida- ja Lõuna-Euroopa, aga ka Aafrika, Lähis-Ida ja Aasia sihtturgudel.

STREETWAY madala põrandaga linnaliinibuss on saadaval 12 ja 18,75 meetri pikkuste variantidena. Vastupidav ja end tõestanud sõiduk, mis põhineb reisijateveo olulise tegija asjatundlikkusel ning vastupidavuse ja tõhususe, tööefektiivsuse, tõestatud töökindluse ja teenuste põhiväärtustel. Tänu ulatuslikule IVECO BUS teenindusvõrgule ja suurele ühendteenuste pakkumisele saab STREETWAY-le valdkonna juhtiva jätkusuutliku linnaliikluse pakkumisel loota.

Stéphane Espinasse, IVECO BUS-i kaubamärgijuht: “Meie linnasõidukite pakkumise laiendamine uue STREETWAY-ga on tähtis samm. See linnaliinibuss vastab täiuslikult meie kaubamärgi ambitsioonile pakkuda välja võitja omandi kogukulu suhtes, mis varustab ühistranspordi asutused tõhusa, oma klassi parima jõudluse ja säästva liikluse lahendusega.”

Kulutõhus lahendus puhta linnatranspordi nimel

STREETWAY vastab Euro VI-E normidele ja eeliseks on ülimalt töökindla IVECO BUS-i uusimad Cursor 9 Euro VI mootorid, mille on välja töötanud ettevõte FPT Industrial ning mis töötavad diislikütusel või maagaasil. Mootorid on pikisuunas ühendatud VOITH Diwa 6 või ZF Ecolife 2 automaatkäigukastiga ja ZF AV 133 tagasillaga.

Standardse (12m) või lõõtsaga (18,75 m) STREETWAY HI-SCR diiselmootoriga versioonide võimsus on vastavalt 310 hj (1300 Nm) ja 360 hj (1650 Nm). See eksklusiivne ilma heitgaasi ringlussüsteemita (EGR) tehnoloogia aitab vähendada kütusekulu ja oluliselt vähendada heitkoguseid. Keskkonnasõbralikkust saab veelgi parandada, kasutades teise põlvkonna biokütuseid.

IVECO BUS, alternatiivsete kütuste arendamise teerajaja juba üle 20 aasta, pakub alternatiivset tõukejõu versiooni, mis töötavad CNG mootoritega, mis arendavad võimsust 310 hj – 1300 Nm (standardversioon) ja 360 hj 1640 Nm (lõõtsaga versioon). Nende suured kütusepaagid – kuni 1600 liitrit 12 m mudelil ja 1805 liitrit 18,75 m mudelil – tagavad täiusliku autonoomia linnaliikluse tingimustes.

Need CNG-l töötavad versioonid aitavad säästa loodusvarasid, kuna on täielikult sobivad biometaaniga kasutamiseks, mida saab toota orgaaniliste jäätmete ümbertöötlemisel. Seega tagab maagaasil töötav STREETWAY suurepärase süsiniku jalajälje ja kujutab endast käegakatsutavat sammu edasi kütuse üleminekul. Keskkonnakasu täiendab seega CO2 vähendamist kuni 95%.

Versioonide valikuga on STREETWAY jätkusuutlik ja tõhus lahendus tänaste ja homsete liiklusprobleemide lahendamisel.

Mõeldud optimaalse töötõhususe tagamiseks

STREETWAY on madala põrandaga väga mitmekülgne (pikkuste, tehnoloogiate, käigukastide, istmete paigutuse, uste arvu, mugava temperatuuri valikuga) linnaliinibuss, mis pakub head lahendust erinevate klientide konkreetsetele töönõuetele stiili, mugavuse ja tegevuskulude suhtes.

Kahe, kolme või nelja 1200 mm laiuse sisenemisukse valik hõlbustab reisijate sisenemist ja väljumist, integreeritud madal põrand optimeerib samal ajal liiklusvoogu reisijate osas. Kõigile reisijatele hõlpsasti ligipääsetav STREETWAY mahutab keskmises osas madalal põrandal istmetel kuni 16 reisijat. Bussi saab paigaldada ka liugtee ja puudega reisijatele mõeldud sisemise osa.

STREETWAY juhialas on klaasist kabiini uks ja peakohal asuv panipaik.
Seal on reguleeritav roolisammas ja Actia Multic S.digitaalpaneel.

STREETWAY tutvustab laia valikut standardfunktsioone, mis parandavad pardal nii reisijate kui ka juhi turvalisust, näiteks elektroonilised pidurisüsteemid (EBS, ABS, ASR), mootoriruumi temperatuuri tõusu hoiatussüsteemid, automaatne tulekustutussüsteem, tundlik serva- ja reisijatuvastussüsteem uste juures. Elektrooniline vedrustussüsteem tagab stabiilse ja meeldiva sõiduelamuse ning optimaalse veojõu pidurdamise tõhususe ja rooli stabiilsuse saavutamiseks.

Hooldust hõlbustab see, et mootor on pikiasendis ja kõik komponendid on kergesti ligipääsetavad spetsiaalsete väliklappide ja uste kaudu ning sõiduki sees asuvate luukide kaudu. Cursor 9 Euro VI mootorite suurepärane kasutegur ning nende kulutõhus ja praktiline ehitus toovad kaasa olulise kokkuhoiu optimeeritud madala omandi kogukulu ja töö efektiivsuse saavutamiseks.

Tõestatud töökindlus

Eksklusiivse originaalseadmete tootja tootena on STREETWAY-l kasutatud IVECO BUS tootepere stiili, millel on kaubamärgi signatuuriga esiosa ja IVECO integreeritud logo ning disaini selged jooned, mis kajastavad sõiduki silmapaistvat lihtsust, vastupidavust ning kvaliteeti.

STREETWAY erakordne töökindlus tuleneb selle tugevatest, end tõestanud diisel- või CNG-tehnoloogiatest, mille väljatöötajaks on FPT Industrial, ning selle läbiproovitud ja katsetatud komponentidest ja koosteelementidest.

Sõiduki kerekonstruktsioon on tehtud keevitatud osadest ja liimitud külgpaneelidest, mille eelis on kvaliteetne korrosioonivastane töötlus, mis tagab pika kasutusea, lisaeelis on vastupidavus ja töökindlus, mis aitab kaasa sellele, et STREETWAY omandi kogukulu on madal.

Täielik originaalseadmete tootjaga seotud teenuste pakett

STREETWAY saabub müügile igakülgse toega IVECO BUS-i laialt levinud teenindus- ja varuosade võrgustikult ning täisteenuse pakkumisega: finantseerimine, väljaõpe, hooldusleping, OK BUS…., mis on kaubamärgi põhisambad, tagades sellega, et kõikidel klientidel on võimalik jätkata valdkonna juhtiva jätkusuutliku liikluslahenduse kasutamist.

Kõik IVECO BUS-i müügijärgsed teenused on mõeldud selleks, et aidata operaatoritel oma sõidukiparke paremini kasutada. Need tagavad ohutuse, maksimaalse tööaja ja optimaalse toimimise kogu sõiduki kasutusaja vältel tänu alati kättesaadavale kiirele ja tõhusale toele ning pöörates suurimat tähelepanu omandi madalale kogukulule.

 

IVECO BUS

IVECO BUS on New Yorgi börsil ja Milanos Itaalia börsil Borsa Italiana noteeritud ülemaailmse liidri CNH Industrial N.V. kaubamärk.

Oluline tegija ühistranspordi valdkonnas ja Euroopa juhtivate bussi- ja rongitootjate seas, tegeleb IVECO BUS erinevate sõidukite projekteerimise, tootmise ja turustamisega, mis vastavad kõikidele avaliku ja erasektori operaatorite nõudmisetele:

– kooli-, linnadevahelised ja turismirongid;

– standardsed ja lõõtsaga linnaliinibussid, sealhulgas kiirliinidele mõeldud versioonid; keskmise suurusega linnaliinibussid;

– väikebussid kõikide reisijateveo ülesannete jaoks.

 IVECO BUS i eelised on põhjalikud oskusteadmised alternatiivkütusega liikuvate sõidukite osas ning on nüüd ollakse võimeline pakkuma täielikku surugaasiga sõitvate sõidukite valikut, mis on biometaaniga täielikult ühilduvad, ning sõidukeid elektrisõidukite valdkonnas, et täita igat liiki transpordivajadusi. Seega positsioneerib IVECO BUS end võrdluspartnerina, et saada hakkama jätkusuutliku liikumise arvukate väljakutsetega.

IVECO BUS-i neljas tootmisüksuses töötab üle 6000 inimese Prantsusmaal Annonay’s, Tšehhi Vabariigis Vysoké Mytos, Itaalias Brescias ning Prantsusmaal Rorthais’s koos oma elektrimobiilsuse tippkeskusega.

Ulatuslik IVECO BUS-i ja IVECO teenindusvõrk garanteerib abi igal pool maailmas, kus Iveco Busi sõiduk töötab.

 

Lisateave IVECO kohta: http://www.ivecobus.com

Lisateave CNH Industriali kohta: www.cnhindustrial.com

KUI SA EI LEIDNUD SOBIVAT LAHENDUST VÕI SOOVID MIDAGI TÄPSUSTADA!

Kuna sõidud ja soovid on erinevad ja kui Te ei leidnud meie kodulehelt endale sobivat lahendust või soovite veel midagi täpsustada, siis võtke meiega julgelt ühendust telefoni teel +372 677 9060 või kirjutades meile myyk@ivpluss.ee