Väärtused ja sündmused

Teovõime, pühendumine, usaldusväärsus ja meeskonnavaim – need on väärtused, mida IVECO hindab, toetab ja jagab oma partneritega rahvusvahelise sponsorluse ja algatustegevuse kaudu.

IVECO toob mängu oma energia, tehes koostööd spordimaailma selliste suurte nimedega nagu Scuderia Ferrari vormel 1 sarjas, Valentino Rossi Fiati-Yamaha meeskond, All Blacks ehk Uus-Meremaa legendaarne ragbimeeskond ja Itaalia kuulus jalgpallimeeskond Juventus.

Iveco missioonil

IVECO veokite tehnoloogia ja töökindlus võimaldavad meil silmitsi seista üha keerukamate katsumustega, mida saadab kindel teadmine, et kõik uued piirid ja barjäärid saavad ületatud. Meeldivaid katsumusi pakuvad Overlandi ekspeditsioon, Itala-Pekingi-Pariisi reid, Briti muuseumi ja Castiglioni vendade korraldatud arheoloogiline ekspeditsioon Merowe tammile, Trans-Aasia ekspeditsioon koos dokumentaalkirjaniku Pierluca Rossiga ja eesolev Sahara matk, mida juhib samuti Rossi, kes osaleb matkal Massifi ja ECODaily 4 × 4ga.

Iveco pühendumine

Sport on energia, solidaarsus on energia – IVECO toob need kokku. Iveco kõige olulisemad spordisündmused on seotud solidaarsusega: Abruzzo jaoks raha kogumiseks korraldatav Partita del Cuore, algatus All Blacks & White Torinos asuva S. Anna haigla neonatoloogiakeskuse heaks, meeskonna All Blacks visiit Beccarianoortekodusse Milanos (ragbil põhineva reintegratsiooniprogrammi osana) jpm.