Euroopast maailma

IVECO on olnud rahvusvahelisel areenil alates ettevõtte asutamisest

1975. aastal otsustasid kolmest Euroopa suurriigist, Itaaliast, Prantsusmaalt ning Saksamaalt, pärit viis tugevat ettevõtet ühendada oma jõud ja asutada uue ettevõtte.

Tänu ettevõtete omandamisele, liitudele ja rahvusvahelistele ühisettevõtetele on Ivecol täna tugev positsioon juhtivate maanteeveonduse ettevõtete seas.

Ettevõttel on tootmistehased Euroopas, Hiinas, Indias, Venemaal, Türgis, Austraalias, Argentiinas, Brasiilias ja Lõuna-Aafrikas ning ettevõte on esindatud enam kui 160 riigis.

Iveco pakub tooteid, mis vastavad kõikidele professionaalse transpordi vajadustele. Tootevalik, mis on alates 2007. aastast läbinud täieliku uuenduskuuri, on üks kõige terviklikumaid sel turul.

Iveco on alati olnud uuenduste esirinnas. Olime esimene ettevõte, kes hakkas kasutama turbolaadurit kõikidel diiselveokitel, võtsime kasutusele ühisanumsissepritsega mootorid ja tõime turule Euro 5 nõuetele vastavad veokid. Mainimist väärivad veel Aasta Veoki tiitlid aastatel 1992, 1993, 2003 ja 2013 ning Aasta Kaubiku tiitel Iveco Dailyle aastal 2000.